Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Informatyku, ogól się! [OT] Test Philips SensoTouch 2D RQ1180
    

 

Informatyku, ogól się! [OT] Test Philips SensoTouch 2D RQ1180


 Autor: NimnuL | Data: 23/02/12

Informatyku, ogól się! [OT] Test Philips SensoTouch 2D RQ1180[Off-Topic test @ TwojePC ] Stereotyp informatyka ma się u nas dobrze, a na jego temat powstało mnóstwo dowcipów. Zwykle nieogolony, często zaniedbany, niedospany, trochę nieobecny. Z pewnością w przeszłości informatycy - będący prekursorami w danej dziedzinie, po nocy pracujący nad realizacją swojego pomysłu, prezentowali taki właśnie wizerunek. Dzisiaj łatwo to zmienić, na przykład przy pomocy najnowszej golarki Philips SensoTouch RQ1180.

Gładkie dane techniczne


:-D

Na początek Informacja. Uspokajam, że niniejszy test jest jedynie urozmaiceniem i odskocznią od typowego sprzętu komputerowego prezentowanego na naszych łamach. Nie spodziewajcie się nadejścia fali testów sprzętu AGD.


Steve Jobs i Steve Wozniak


Bill Gates i Paul AllenSpecyfikacja Philips SensoTouch RQ1180:

Należy Wam się wyjaśnienie, co kryje się pod enigmatycznie brzmiącymi terminami GyroFlex 2D, DualPrecission oraz Super Lift&Cut. Pierwszy z nich to nic innego jak niezależne poruszanie się każdej głowicy tnącej, co w założeniu ma zapewnić stały kontakt z powierzchnią twarzy. DualPrecission mówi o dwóch różnych typach otworów w głowicy, co ma na szybkie celu golenie różnej długości włosa. Super Lift&Cut to podwójne ostrza, które delikatnie unoszą i ścinają włos bliżej skóry.

Smart Foil w przypadku Brauna oznacza folię o specyficznym kształcie otworów (przypominają koniczynę lub kwiat), ma to na celu wyłapanie włosów rosnących pod różnymi kątami. System FreeFloat oznacza natomiast amortyzację głowicy mającą na celu dopasowanie jej do kształtu twarzy (rozwiązanie zbliżone do GyroFlex 2D).

poprzednia strona (Gładkie dane techniczne)    -   następna strona (Gładki wygląd)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Informatyku, ogól się! [OT] Test Philips SensoTouch 2D RQ1180
 
 » Gładkie dane techniczne
 » Gładki wygląd
 » Gładkie doznania
 » Gładko poszło?
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »