Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Test tabletu Adax 9JC1 9.7-cala: mogło być lepiej
    

 

Test tabletu Adax 9JC1 9.7-cala: mogło być lepiej


 Autor: Przemysław Rel | Data: 26/02/13

Podsumowanie

Jeśli pominąć ekran, tablet jest naprawdę niezły. W zupełności wystarczająca wydajność, bezproblemowa obsługa systemu oraz aplikacji, niezły czas pracy na baterii. Bardzo dobra, zwarta konstrukcja - nic nie trzeszczy, ani nie wygina się, nie straszą też źle spasowane elementy, czy niepewnie działające przyciski. Obcowanie z Adaksem 9JC1 trzeba ocenić bardzo pozytywnie, choć drobnym minusem może być położenie przycisku "power" - szczególnie jeśli tablet często trzymamy prawą ręką.

Brak ładowania poprzez gniazdo USB podczas podłączenia do komputera nie powinien nikogo zaskakiwać - dla jednych będzie to wadą, dla innych nie będzie problemem w ogóle, więc nie będziemy raczej uznawać tego za minus. Wbudowany aparat jest mizernej jakości i bardzo wątpliwej przydatności, ale to też nie powinno nikogo zaskakiwać w tablecie tej klasy. Brak modułów GPS i 3G to także norma - w tej cenie można już znaleźć modele wyposażone przynajmniej w jeden z nich, ale pod warunkiem dużo mniejszego ekranu.

Niestety, zastosowana matryca jest bardzo słabej jakości i bardziej przypomina ekran TN niż IPS. Ten fakt bardzo negatywnie wpływa na ostateczną ocenę tabletu, co trochę smuci, gdyż wykonany jest naprawdę nieźle i gdyby nie to, można by ten model zdecydowanie polecić. Czytelnicy zainteresowani nabyciem tabletu powinni rozważyć ten model przed udaniem się na zakupy, ale jeśli jakość wyświetlanego obrazu jest priorytetem, na naszym rynku dostępne są ciekawsze rozwiązania.


poprzednia strona (Testy wydajności i czasu pracy na akumulatorze)    -   następna strona (Podsumowanie)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Test tabletu Adax 9JC1 9.7-cala: mogło być lepiej
 
 » Wstęp
 » Otwieramy pudełko
 » Pierwsze wrażenia. Włączamy tablet
 » Testy wydajności i czasu pracy na akumulatorze
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »