Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Testy playerów MP3 muzyka tam gdzie Ty
    

 

Testy playerów MP3 muzyka tam gdzie Ty


 Autor: NimnuL | Data: 20/05/05

Testy playerów MP3 muzyka tam gdzie TyLudzie już od dawna dążyli do udogodnień w codziennym życiu. Korzystając z nowych technologii stajemy się społeczeństwem "obwieszonym" coraz to nowszymi wynalazkami. Do niezbędników takich jak zegarki elektroniczne, telefony komórkowe, czy kieszonkowe aparaty cyfrowe dochodzą m.in. palmtopy. Jako uzupełnienie, często zabieramy ze sobą także muzykę. Walkmany to już przeżytek, w końcu chodzenie w dzisiejszych czasach po mieście z kaseciakiem to obciach. Discmany nie sprawdzają się u bardziej ruchliwych osób, bo to urządzenia duże i wrażliwe na wstrząsy. Jeśli więc muzyka to tylko zapakowana w niewielkie pudełeczko z pamięcią flash. O tych właśnie pudełeczkach traktować będzie niniejszy artykuł.

Od roku 1998 w którym to zadebiutowały pierwsze odtwarzacze na pamięć flash zmieniło się sporo. Początkowo bardzo drogie i niezbyt pojemne modele (32MB to był rarytas) gościły w kieszeniach tylko największych szaleńców mobilnych dźwięków. Aktualnie zmalała cena i rozmiary urządzeń, a zwiększyła się ich popularność, możliwości i pojemność. Do testów trafiły trzy modele zabawek: Manta Devil's Horn 256MB, LG MF-FE501 (128MB) oraz Traxdata EZ Player 5000. Zapraszam.

Na stole operacyjnym


(kliknij, aby powiększyć)

Dlaczego napisałem "zabawek"? Cóż, trudno jest urządzenia wielkości kondensatorów w niektórych wzmacniaczach nazwać sprzętem grającym.

Gadżet, pieścidełko czy nawet biżuteria, to prędzej, ale sprzęt grający? Nieee. Niemniej jednak zapewniam, że te urządzenia "grają" ... ale więcej o tym w dalszej części testu. Najpierw zaprezentuję każdego z osobna.

poprzednia strona (Na stole operacyjnym)    -   następna strona (Manta Horn MM205)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Testy playerów MP3 muzyka tam gdzie Ty
 
 » Na stole operacyjnym
 » Manta Horn MM205
 » LG MF-FE501
 » Traxdata EZ Player 5000
 » Akumulatory
 » Parametry
 » Transfer danych
 » Możliwości
 » Słuchawki włóż
 » I to wszystko...
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »