Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Testy: Traxdata TravelStudio i Traxdata 11in1
    

 

Testy: Traxdata TravelStudio i Traxdata 11in1


 Autor: Grosz | Data: 14/03/05

Testy: Traxdata TravelStudio i Traxdata 11in1Obecnie na masową skalę wykorzystywane są różne, często niezgodne ze sobą nośniki danych cyfrowych. Nie każdy z użytkowników posiada w swoim komputerze czy drukarce uniwersalny czytnik kart pamięci, za to port USB jest już czymś zupełnie powszechnym. Remedium na brak możliwości odczytu "zaprzyjaźnionych" danych, mogą być dwa urządzenia firmy Conrexx Technology B.V. znanej z europejskiej marki - TRAXDATA (wyprodukowane przez RITEK Corp.) wykorzystujące szybkie łącze USB v.2.0. Mały, poręczny (zmieści się w kieszeni, czy damskiej torebce) czytnik TRAXDATA 11in1 - zaspokoi potrzeby każdego multi-formatowego miłośnika fotografii cyfrowej, czy umożliwi przenoszenie dużych ilości danych na kartach pamięci (zamiast np. CD-R/RW, PenDrive). Drugie z urządzeń TRAXDATA TravelStudio jest połączeniem: czytnika kart pamięci, zewnętrznej nagrywarki płyt CD-R/RW i odtwarzacza CD/DVD. Sterowanie urządzeniem odbywa się poprzez port USB (v.2.0) lub po podłączeniu do telewizora - za pomocą pilota dołączonego do zestawu. Zapraszam do zapoznania się z możliwościami ww. urządzeń.Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Testy: Traxdata TravelStudio i Traxdata 11in1
 
 » TRAXDATA 11in1
 » TRAXDATA TravelStudio
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu
 
    
K O M E N T A R Z E
    

  1. 11 in 1? Mało! (autor: Mav | data: 15/03/05 | godz.: 21:59)
    Słyszałem już o 15 czy więcej in 1... :P

  2. Heh... (autor: DJopek | data: 16/03/05 | godz.: 00:10)
    Opis ok ale szkoda że nie wykorzystałeś okazji i nie pożyczyłeś chociaż większej ilości różnych rodzajów kart pamięci... Poza tym nic specjalnego w tych produktach aby można było się zachwycać, ale jak wyżej napisałem - OK :)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2024, TwojePC.PL