Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
RECENZJE | Yamada Astra Stick - przenośny odtwarzacz MP3
    

 

Yamada Astra Stick - przenośny odtwarzacz MP3


 Autor: NimnuL | Data: 19/05/04

Słuchawki

Postaram się tylko krótko przybliżyć informacje o słuchawkach dostarczonych z zestawem. Niestety tutaj się rozczarowałem. Są to najzwyklejsze słuchawki douszne. Żadnego regulatora na przewodzie, żadnego wyprofilowania membran.


Słuchawki te podłączane są do odtwarzacza przy pomocy wtyczki "minijack"


Konstrukcja zestawu słuchawek jest dość nietypowa. Większość przewodu poprowadzona jest w sznurku który tworzy zamkniętą pętlę. Zakłada się ją na szyję.


W dolnej części pętli znajduje się okrągły łącznik. Z niego wychodzi przewód z wtyczką a do łącznika wpina się zaczep ze sznurkiem na którym wisi Astra Stick.


Niestety zaczep ze sznureczkiem jest bardzo lichy i nie ufałbym mu na tyle, by pozwolić urządzeniu za prawie 500 PLN na swobodne dyndanie.


Całość po zmontowaniu i nałożeniu na szyję wygląda tak, jakby miało się popularną "smycz" na klucze na piersi, a na końcu zamiast kluczy wisi player MP3. Zdecydowanie nietrafione rozwiązanie biorąc pod uwagę roje kieszonkowców czekających na taką właśnie okazję.

Co się zaś tyczy samych słuchawek. Nie są wygodne. Łatwo wypadają z uszu (sprawdzone na kilku osobach), a po użytkowaniu nawet po 1 godzinie zaczynają boleć małżowiny.Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Yamada Astra Stick - przenośny odtwarzacz MP3
 
 » Astra Stick 128MB
 » Słuchawki
 » Wrażenia odsłuchowe
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »