Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » cVas 08:12
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » ligand17 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57

 Dzisiaj przeczytano
 27983 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nagrywarka sprawna, a nie można nic odczytać pod Win. , Coyote 31/12/06 12:21
Hej.

Problem wygląda tak: moja nagrywarka dvd widoczna jest w Moim Komputerze jako CD ROM (w menedżer urządzeń jest poprawna nazwa urządzenia). Gdy włożę płytę (czy to CD, czy DVD), nie mogę nic odczytać. W zależności od programu (czy to explorer, czy jakiś inny menedżer plików) pojawia się komunikat, że "Drive Z: is not accessible" albo że "błąd I/O".
Najpierw myślałem, że może napęd się na mnie wypiął, ale po pierwsze z innym (na pewno działającym napędem) było tak samo, a po drugie włożyłem płytkę z Ubuntu i wszystko się ładnie załadowało. Gdzie może leżeć problem? Czyżby czekała mnie reinstalka? Już próbowałem usunąć to urządzenie z systemu, ale ten zawiesił się. Tak zaczynam się zastanawiać, czy to nie może być jakiś wirus czy inne cholerstwo, ale Avira AntiVir mi nic nie wykrywa. Może demo NODa zainstaluję...

Jakieś pomysły?
C.

Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

>>GG 1650565<<

  1. sterowniki ASPI ? , john565 31/12/06 12:48
    radze usunąc urządznie, odłaczyć cłakowicie uruchowmic kompa na sucho bez napędu, odinstalowac wszytskie napedy wirtualne, uruchomić kompa, wyłaczyć podłaczyć cdrom i powinno go wykryć na nowo

    nie gwarantuje sukcesu, ale powyższe czynności (odłaczenie cdromu, deinstalacja wirtualek) podjoł bym napewno więc bo zdaje mi sie że pomoże

    f*ck

    1. tzn aspi to do czego innego , john565 31/12/06 12:49
      ale pozatym tez możesz sprawdzić

      wiem jedno, potrzebuję snu :]

      f*ck

  2. dla potomnych: , Coyote 31/12/06 19:04
    podziałało zainstalowanie od nowa ASPI. Pozdrówka.

    Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

    >>GG 1650565<<

    1. dla potomnych cd: , Coyote 1/01/07 22:50
      nie działa. Działało do pierwszego restartu. :|

      Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

      >>GG 1650565<<

      1. sproboj najpierw usunac CALKOWICIE aspi , Yorg 1/01/07 23:35
        restart

        zainstalowac

        restart

        moze zadziala

        GG: 1706185
        lub komórka :)

        1. niestety... , Coyote 2/01/07 14:10
          próbowałem. Szukając nawet kluczy i plików po dysku, programami do deinstalacji - nic. Ile restartów już robiłem, to do tylu liczyć nie umiem nawet...

          Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

          >>GG 1650565<<

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL