Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 11:33
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » resmedia 11:25
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03

 Dzisiaj przeczytano
 62227 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Skradzione appleid , Druzil 22/05/26 20:19
Hey, coś doradzicie ? W 2011 założyłem appleid i je porzuciłem. Był tam napewno skonfigurowany mój obecny mail i nie pamiętam czy coś więcej bo wtedy nawet nie miałem nic z Apple. Wczoraj przyszedł mail z Apple że ktoś się na nie zalogował a dzisiaj że zmienił jego maila do powiadomień. Oczywiście hasła nie pamiętam a tak stare konta nie miały podwójnej autoryzacji. Więc ktoś ma teraz Apple id - moje xxx@gmail i swoimi danymi. Próbowałem przez support jakoś to ogarnąć ale oni albo nie mogą albo mają to w pompie. Nie chodzi mi o odzyskanie konta tylko o to aby je skasować.

  1. odzyskaj konto po swoim mailu , pwil2 24/05/26 00:25
    Czy się nie da?

    98X3D/96G/5080 HX370/128G
    78X3D/96G/6800 5600H/64G/3060
    1350P/64G 14700T SSD40TB A7m3

    1. Nie da się , Druzil 24/05/26 08:49
      Bo ktoś zmienił maila i już konto jest nierozpoznawalne.

      1. Dzwoniłeś na infolinię? , DJopek 24/05/26 10:20
        Miałeś wcześniej spięte to konto z jakimś iPhonie lub macbookiem?
        Mogą wtedy po numerze seryjnym to sprawdzić, podobnie jakbyś miał kartę płatnicza przypięta wcześniej do konta.

        Jeżeli nie to marnie to widzę.

        1. No właśnie nie , Druzil 24/05/26 11:02
          Nie pamiętam co tam na tym koncie było wpisane i po co je zakładałem. Do wczoraj nawet nie wiedziałem że mam takie konto. Pewnie tam były jakieś podstawowe wymagane dane i tyle. Jak dzwoniłem na infolinię i ponformowalem o sytuacji to mnie zlali, wymagają danych które się zmieniły po przejęciu. Generalnie chcieli aby zaczęli procedurę odzyskania konta itp ale podobno się nie da…

  2. mialem ostatnio to samo , Nazgul 27/05/26 16:35
    tez nie uzywalem bo nie mam apple ale mialem konto. dostlaem maila ze ktos zmienił moje pytania pomocnicze. Szybko zalogowalem sie, zmieniłem haslo. Ale teraz jak probuje sie logowac to dziala moje nowe haslo ale chce pytania pomocnicze ktore są po chinsku i nie znam na nie odp...

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

    1. No takie wparcie , Druzil 31/05/26 19:24
      To sobie niech w buty wsadza. Generalnie trzeba udowodnić że nie jest się sloniem

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL