Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38

 Dzisiaj przeczytano
 41885 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie do właścicieli Teac'ów W516EB i nie tylko ... , Yerek 3/12/01 14:11
Czym zrzucacie tracki audio do mp3 na wyżej wymienionej nagrywarce. Nadmienie iż mam problemy z najnowszymi wersjami audiocatalyst'a i cd-da extractora. Mianowicie w audiocatalyst'cie w ustawieniach defaultowych program widzi nagrywarke dobrze natomiast jako typ cd wybiera scsi-sony. I na tych ustawieniach wcale nie rusza rip. Zmienialem na inne typu ide-atapi, scsi-philips itp. Rip rusza ale bardzo wolno i do tego miewa dość duze przerwy. Acha w audiocatalyst'cie moge przesluchać płytkę. Nic dziwnego, nie? Ale już extractor nie poraczył mnie nawet tym. Nie mówiąc już o tym żeby cokolwiek skompresować albo nawet zgrać na dysk do wav'a. Poradźcie coś. Z góry wielkie dzięki !!!

  1. Digital Audio Copy , Seadog 3/12/01 16:29
    v. 1.53

    http://nadobranoc.weebly.com/

    http://ciii.blogspot.com/

  2. a ktora masz werse audiocatalysta ? , faf 3/12/01 16:36
    zmienilem 516eb z teaca R55S scsi i wsio ok - poza malym szczegolem
    AC na scsi rabal wavy 12x (max nagrywarki) na 516eb max jet 8x :(
    gupie nero za to zgrywa z 35-40x - jak z jakoscia to ciezko powiedzec ale chyba ok
    innych nie probowalem- malo ripuje a tamte dzialaja to po co nowe ?
    sproboj przeinstalowac drivery ASPI

  3. re: , Yerek 3/12/01 16:46
    ASPI przeinstalowalem na najnowsze podobnie jak audiocatalyst'a. Nic to nie dało. Co robić ???

  4. Lepiej Przesiąść się ... , Miro 3/12/01 19:41
    na CDex'a. Dobrze zrzuca do wav i mp3 od razu z kodekiem Lame.

  5. Jesli CD-ex to to samo co CD-Da Extractor to pisalem juz o tym na początku !!! , Yerek 3/12/01 21:42
    Tytuł mówi sam za siebie ...

  6. Exact Audio Copy , Daniel 3/12/01 22:09
    Najlepszy soft do zgrywania z plyt audio to Exact Audio Copy.
    100% wiernosci zgrywanych sciezek (ale kosztem predkosci).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL