Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 54387 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy jest lekarstwo na pierdzenie w głośnikach w WinXP? , Killuś 4/12/01 22:47
Mam live'a i mi pierdzi nagminnie... ale to nie jest tylko przypadłość live'a bo na ac97 tez pierdzi... i na sb 16 też.
Czy moze ktoś juz to zwalczył???

-= GG 38346 =-

  1. a moze uziemienie , OldWin 4/12/01 23:22
    kompa pomoze... co prawda nie mam takich dolegliwosci z moim Livem ani na 98, Me, 2k, ani na XP... kiedys gdy nie mialem uziemionego to jak dalem we wzmacniaczu na full to bylo slychac lekki brumm sieciowy... po uziemieniu tylko leciutki szum...

    Pozdrowka
    ;-) OldWin

    1. ale dlaczego , Killuś 4/12/01 23:52
      nie działo się tak na win98, win2k??? i zaznaczam, ze pierdzenie w głosnikach w Win XP to nie tylko domena Live'a...

      -= GG 38346 =-

  2. poprostu , GULIwer 5/12/01 00:14
    Live wypiął się na ciebie i odgrywa swoją symfonię ;)
    A serio to pod XP jakies stery trza zaciągnąć, poszukaj posta JE Jacaw'a bo ostatnio szaleje z pytaniami o Lajwa ;) i był tak link
    pozdr. happy Yamaha user ^v^
    GULIwer

    I'm only noise on wires

  3. Najlepsze lekarstwo , Micky 5/12/01 08:15
    to nażreć się węgla lub czekolady ewentualnie lewatywa

  4. mi tez pierdzialo , Meteor 5/12/01 13:03
    na C-Medii i rada jest taka, zeby przyciszyc :))) przestanie pierdziec :)

    Tak, naleze do grupy trzymajacych
    kierownice i jestem z tego dumny!
    Pzdr. Univega,Author&Meteor

  5. jesli masz dysk podpiety pod HP 366 / 370 , KruK 5/12/01 14:19
    zainstaluj nowe stery...tak bylo w moim przypadku...

    Pozdr. KruK

  6. chłopie czegoś Ty się najadł? , helmut 5/12/01 23:38
    przysłuchaj się uważnie lajwowi, a potem poproś kolegę (chyba że sam potrafisz (człowiek guma)) i niech sprawdzi okolice pod Twymi plecami - może Twoje menu nie jest najodpowiedniejsze?





















    Sorry , ale nie mogłem się powstrzymać :)).

    Ctrl - Alt - helmut - delete

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL