Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12623 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zestawienie mocy komputerow pierwszej 10 członków na UD naszego teamu , XiSiO 6/12/01 16:20
http://members.ud.com/...p;ord=POINTS_PER_CPU_HOUR

Ciekawe rezultaty... pierwsi wcale nie maja sredniej ilosci punktow na godzine wiekszej od reszty wrecz przeciwnie... :))

"Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  1. Ja sie trzymam nie najgorze :-) , NimnuL-Redakcja 6/12/01 18:51
    Co prawda w pierwszej 10 nie jestem, ale mam juz ponad 1100pkt i liczy sie dalej ... szkoda ze komp nie może liczyć 24h/dobe ... spać musze kiedyś - no i prad nie za darmo rozdają :-(

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. wow :))) , wektor 6/12/01 19:59
    i ja jestem w tej dziesiatce

    wektor

    wektor
    wektor81@wp.pl
    GG: 693139

  3. a ja jestem.... , Piapia 6/12/01 21:15
    pierwszy!!!!!:)

    "Człowiek się starzeje bo się
    nie bawi" B&W
    gg40609

  4. Eeee no :((((( , Tony Soprano 6/12/01 21:58
    Mój komp liczy już 3% szóstą godzinę... Mam wrażenie, że to &%^%(* UD nie chodzi normalnie :((
    Jeśli chcecie mnie i moje punkty w moich szeregach POMOCY!!!
    Pozdrawiam, :(

    1. Khm... pomyłka , Tony Soprano 6/12/01 21:59
      W Waszych szeregach of course ;-\

    2. o nie , Stefan 6/12/01 23:00
      ja bardzo dlugo bawilem sie w UD w innej ekipie na domowym P4 1.5 a potem 1.7 i moge powiedziec, ze przyrost procentow jest mocno NIE-liniowy, tzn. zdarzalo sie ze przeskok o kilka procent komp liczyl ladnych kilka godzin (bo zapewne czastaka byla skomplikowana), a potem pozaostale kilkadziesiat w godzine-dwie
      pozdr,
      SN

      1. OK... , Tony Soprano 6/12/01 23:09
        Zobaczę, co wypoci ten badziewny Celek... (466@525- więcej się nie da - ani w te ani we w te ;) )
        Qchva, że to PIII musiało paść ;( chlip, chlip
        Po,

  5. to nie jest 10 the best tylko , Menah 7/12/01 00:04
    tych ktorych sobie wpiszesz :)
    btw ja jestem 10 a od 58 godzin nie wyslalem zadneego obliczenie ... spadlem z 8 ... i zaczyna sie rywalizacja :)))

    W sumie to ja nie wierzę w ten internet

  6. UD MONITOR , XiSiO 7/12/01 08:21
    Jak macie ten program wywalcie go i przeinstalujcie UD ja po jego zinstalowaniu liczylem probki po 26 godzin !!!! normalnie mam 6...

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  7. teraz wszystko jesne :))) , snail 7/12/01 15:31
    Xisio ile tam maszyn podpięłeś :))))))

    ...zamknij ryja i
    umieraj jak mezczyzna...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL