Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24628 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

ehhh te dyski IBM , PIvO 7/12/01 13:24
mam od 99 roku dysk ibm 20gb 7200 obrotow i 2mb cechu
od jakiegos czasu mialem z nim problemy bo czasami (rzadko)
nie chcial startowac (pomagalo np polozenie kompa na boku :)
lecz dzisiaj zastartowalem kompa dysk zaczal zgrzytac (tak jak wtedy gdy sie nei odpala) polozylem na bok i nic. przenioslem do 2 kompa i zastartowal
ale nie moze niczego odczytac z partycji c: od razu przy bootowaniu wypisuje ze dysk jest uszkodzony (byl tam winxp)
usunalem partycje ntsf i zalozylem dosowa ale przy formatowaniu wywala mi ze nie moze sformacic hdd bo nie moze czytac z tego urzadzenia!!?? :(
kiedys juz mialem taki problem pomogl low format
niestety progsa tego nie zachowalem a jakos go teraz znalesc nie moge. jak ktos wie gdzie progs lezy to niech zarzuci linkiem pliss :)

[A kiedy odetna siec]
[Przestane istniec]
[mail: p1vo@o2.pl]

  1. nie lepiej , GULIwer 8/12/01 19:07
    jakim¶ softem od IBMa go potraktować i go przeformatować. Na stronie IBMa jest takowy od Ontracka mam jak±¶ star± wersje ~1,5MB ale na www.storage.ibm.com zapewne będzie ¶wierzszy
    A może chodzi o taki mały progz LoFormat pod DOS ~50kb ???

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL