Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24130 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy faktycznie nie wiecie czy w DC ... , Fantomas 7/12/01 21:06
mozna ustawic automatyczny zapis co 10-30 minut ???

DC robi sobie jakies tempy ale w pamieci ram a nie na HDD , a mi chodzi azeby "fizycznie" zapisywał mi na twardzielu realnie przedłuzajac mi pliki o to co sciagnie , a nie gdy sam zrywam połaczenie (close connect) i wtedy z ramu zapisuje mi na hdd ... no dobra troche długie ale PLEASE HELP !!!

.... jezeli nie wyłapałes(aś)
złosliwosci to przeczytaj raz
jeszcze ...

  1. Dziwne , Yog-Sothoth 7/12/01 21:16
    Bo ja zapisuje do katalogu, i jak obserwuje, to caly czas plik sciagany w tym katalogu sie powieksza o kolejne bajty...

    wrong fool!

    1. ano widzisz a on mi z ramu na hdd , Fantomas 7/12/01 21:31
      zrzuca tez co pewien czas ale jest to 5-6 godzin ... wiec jak go skrocic ???

      .... jezeli nie wyłapałes(aś)
      złosliwosci to przeczytaj raz
      jeszcze ...

      1. tak z ciekawości: , Seadog 7/12/01 22:50
        jaką masz wersję DC? na jakiej platformie? bo co robią różne linuxowe DC to ja nie wiem, ale wszystkie windowsowe klienty (testowałem 2 wersje na 2 różnych kompach, słaba generalizacja, ale gadałęm jeszcze z ludźmi, którym nie mam powodu nie ufać) zapisują na dysk. Często. Co parę minut at the max.
        I ile masz tego RAMU????

        http://nadobranoc.weebly.com/

        http://ciii.blogspot.com/

        1. gdzie widziałeś wersję DC pod linuxa? , Darek 8/12/01 19:29
          bo bylbym tym zainsteresowany...

      2. moze on zapisuje caly czas, , TeK 7/12/01 22:55
        tylko ze nie ze nie zamyka tego pliku i nie widac ze zmienia sie jego objetosc. sprobuj przekopiowac pare razy i zobaczysz czy sie nie powieksza.

  2. do seadoga: , Fantomas 7/12/01 22:59
    Dc ver 1.0 , system 98 SE ... aha ile Ramu ... nu 640 MB ... :-)

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

    1. uuu... , Seadog 7/12/01 23:15
      ramu 2x tyle co ja, ale z ta wersją to sprawdź na wszelki wypadek dokładnie, bo 1.0 to mało dokłądne: ważny jest release. Najnowszy to Preview Build 9.1 (gdy odpalasz Dc to wypisuje ją w głównym okienku czata). Do zassania z www.neo-modus.com ofkors

      http://nadobranoc.weebly.com/

      http://ciii.blogspot.com/

      1. mam , Fantomas 7/12/01 23:27
        Direct Connect 1.0 Preview Build 9.1

        .... jezeli nie wyłapałes(aś)
        złosliwosci to przeczytaj raz
        jeszcze ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL