Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24370 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gadu-Gadu na NT? , nebesis 8/12/01 09:51
Cześć, mam problem. Otóż Nie mogę uzyskać połączenia przy rejestracji nowego użytkownika GG, wynika to pewnie z jakiś ograniczeń nałożonych przez admina na moim PC (NT4).
Ten sam problem jest przy połączeniu z serwerem IRC.
Czy ktoś może mi pomóc?
Dzięki za dobre chęci.

  1. Rozwiązaniem jest Tlen (ze strony www.o2.pl), ale... , Dexter 8/12/01 12:04
    ... jeśli masz blokade na GG to porozumiesz sie tylko z uzytkownikami Tlen'u. W pozostalych przypadkach Tlen komunikuje się z GG.

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

  2. Z doświadczenia wiem , qaz 8/12/01 19:33
    że do pierwszego (i tylko pierwszego) zainstalowania GG na danym kompie (wraz z rejestracją użytkownika) potrzebny jest dostęp danego kompa do netu... Dostęp do netu potrzebny jest także w przypadku rejestracji kolejnych użytkowników na danym kompie. Poza tym do funkcjonowania GG net nie jest potrzebny (oczywiście nie da się skorzystać wtedy z SMS-ów ani bazy danych GG - ale to można obejść), jednakże brak netu nie przeszkadza w prowadzeniu rozmów. Mam taką sytuację w pracy na Win NT... A zdaniem admina nie mam blokady na GG tylko na dostępie do netu... chyba że kłamie... :(

    GG 986274

    1. nie klamie , tomex 9/12/01 01:48
      ograniczenie jest na sieci

      pozdro_4_all

  3. skoro ograniczenie , qaz 9/12/01 11:08
    jest na sieci, to czy może mi je tak ustawić (skoro już w ogóle musi) zbym mógł wysyłac sms-y lub korzystać z bazy GG? Bo on twierdzi, że to duży (nierozwiązywalny?) problem... :(

    GG 986274

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL