 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 31942 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Kto potrafi właczyc cieniowane czcionki w xp , arecky1 9/12/01 00:47 jak to zrobic żeby je wyświetlić w folderach bez użycia WindowBlinds i innych dupereli tego typu ,aha i jak zmienić podkladaRECKY - To wszystko masz w , Yatanza 9/12/01 16:31
My computer/properties/adwanced/performance/visual effects - to i ja wiem , arecky1 9/12/01 17:10
ale tam sa tylko ustawienia czcionki pulpitaRECKY - To w koncu o co Ci chodzi ? , Yatanza 9/12/01 17:43
Desktop/display propertis/effects ?
napisz po ludzku czego Ci trzeba, te nutki i klatki sie nie podobaja? - tak , arecky1 9/12/01 19:55
jak podlozyc wlasne tla w folderach i uzyskac taka cieniowana czcionke jak na pulpicie WindowBlinds to robi ale jak to zrobic bez niegoaRECKY - To pozostaje Ci edycja , Yatanza 9/12/01 20:04
dll-i z c:\ windows\Resources\Themes za pomoca na przyklad programu ResHacker. Teraz mozesz wszystko, Bill Gates wymieka. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|