Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Kenjiro 20:00
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24

 Dzisiaj przeczytano
 30477 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Partycje i WinXP , Rudolf 4/05/01 17:56
Czesc
Znacie moze jakis program do zarzadzania partycjami dzialajacy z WinXP 2465, bo Partition Magic niestety nie dziala, a chce sobie doinstalowac W98.

pozdro.
ICQ UIN: 39159457

  1. chyba nalezaloby najpierw , bajbusek 4/05/01 18:35
    zainstalowac W98 a potem XP ... buuu

    1. Niekoniecznie.. , Rudolf 4/05/01 18:57
      bo gdyby udalo mi sie zmniejszyc partycje NTFS i zalozyc FATa to zanstalowalbym W98, a pozniej uzywal jakiegos Boot Managera do wybory systemu. Tylko problem w tym, ze nie mam czym zmniejszyc tego NTFSa

      pozdro.
      ICQ UIN: 39159457

      1. to zycze powodzenia... , bajbusek 4/05/01 20:41
        NTFS od WIN XP jest typu WIN 2K - uncompatible with NTFS :))

        1. Mam programik , exmac 5/05/01 09:48
          do FAT12. FAT16, FAT32, NTFS, NTFS2, a pod Whistlerem krzyczy, że nie zna takiego filesystemu i żebym zamówił upgrade.

          1. bo tak jak napisalem , bajbusek 5/05/01 16:47
            NTFS w WIN2K i XP to inne NTFS :((( - ja mam PQMagic 6.01 PRO

            1. To jest właśnie cały Microsyf - , sebtar 5/05/01 17:38
              wymyślą jakiś standard i sami się go potem nie trzymają. Bardzo obawiam się tego całego eXPerience - będzie to z pewnością bardzo przykre "doświadczenie" dla użytkowników.

              Demokracja to władztwo intrygantów,
              wybieranych przez głupców.

    2. a moze tak.. , Holek 5/05/01 21:29
      zainstaluj u kogos pqmagic i stworz sobie dyskietki albo zgraj dosowego na dyskietki i dorzuc system.. miesci sie w sam raz

      wystartuj.. i mozesz zmniejszac i zwiekszac ile chcesz
      ...

      "...here I am on The Road again..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL