Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43

 Dzisiaj przeczytano
 40048 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

# miejsce Polski na Zawodach druzynowych , Doczu 9/12/01 15:55
No Panowie - gratulacje !!!!!!
Jest coraz lepiej :)))))

  1. Mialo byc 3 ;PPP , Doczu 9/12/01 15:56
    Ale "wtajemniczeni" wiedza o co chodzi ;-)))

  2. Gratulacje , Nazar 9/12/01 16:11
    No No. Może panowie zafundują nam jakiś medal w drużynie na MŚ. ;)

    >>> The Reaver is The Key <<<

  3. No... taak... , Tony Soprano 9/12/01 16:17
    3 miejsce... Sukces! Ale dlaczego, skoro mamy tak fenomenalny układ treningowy, większość skoczków "nie dorasta" Małyszowi??
    Moim zdaniem, trenerzy są może dobrzy, ale żadnego, niewyobrażalnie dobrego planu treningowego nie ma... Myślę, że w 90% decyduje talent i własne predyspozycje.
    Spójrzmy na Finów: To jest światowy poziom skoków narcierskich...
    Może przykro to i dziwnie to zabrzmi ale sam, jeden Małysz wiosny nie czyni...
    Co faktu nie zmienia, że jest najlepszy na świecie i życzę mu wielkich sukcesów przez wiele lat. To tylko może nam, Polakom, pomóc...
    Po,

    1. Pewnie , filet 9/12/01 20:26
      masz racje, ale moze jeszcze cos bedzie z naszych juniorow i kiedys bedzie medal druzynowy Ale narazie cieszmy sie z tego co mamy

      Pozdroo

      --<< Człowiek mądry zmienia
      zdanie, głupiec nigdy >>--

  4. fajnie, fajnie~!!! nawet Niemcow pokonalismy! , McKania 9/12/01 21:01
    jw.

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

  5. super , cichy 9/12/01 22:55
    A WIECIE ZE MALYSZ W NIEMCZECH REKLAMUJE RTL ?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL