Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43

 Dzisiaj przeczytano
 40118 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ciekawa temperatura na duronie morgan 1000Mhz , Matrix 9/12/01 19:51
kupilem sobie niedawno procka AMD duron 1Ghz na jadrze MORGAN i podkrecilem go odrazu do 1.1Ghz. na razie spokojnie. wlaczam kompa a moj program do monitoringu temp. wskazyje mi 28 stopni C. :-) po tloczeniu w Q3 bylo 35 stopni. moj poprzedni procek AMD athlon 850 pokazywal 40stopni w spoczynku i 54 po Q3. w tej chwili mam 27 stopni na tym samym wentylatorze co na poprzednim procku. i co wy ma to?!? prosze was o opinie

|AthlonXP 1700+@2200+::|256DDR
|MSI KT3 ultra2|SeagateIV 40GB|
|Gainward GF3Ti200@TI500|SB Live|

  1. hmm... , pachus 9/12/01 20:22
    z tego co wiem jest to mniejsza technologia czy cos takiego , co daje mniejszy pobor mocy - to prowadzi do mniejszej temperatury...
    Na moje oko twoj Morgan powinien pujsc spokojnie na 1.3GHz przy pomocy plyty co sie nazywa Epox..
    W kazdym razie powodzenia .

    P.S - Moj Athlon 1.4 na Solteku 75DRV kreci sie max 1544MHz na chlodzeniu GlobalWIN CAK38 i ma 49*C przy rozgrzaniu .Wydaje mi sie , ze to i tak dobrze bo to najwiekszy Athlon na jadrze Thunderbird - a te niesamowicie sie grzeja ...
    Moze sie przesiade z TB na Morgana ? Co wy na to ?

    1. coo , GULIwer 10/12/01 15:07
      będziesz sie uwsteczniał, masz TB 1,4 i chcesz sobie kupić Morgana który jest w tej chwili max 1,1Ghz, nie wspomne że Morgan to wciąż Duron i 128kb cache'u L2 i żadne SSE nie da ci takiego kopa jak te 128kb cache'u więcej. A temp. jest w sam raz co to dla AMD :))

      I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL