Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » PrzeM 07:54
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43

 Dzisiaj przeczytano
 39580 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pytanie do "intelowcow" , sold 9/12/01 21:09
czy ktos uzywa Intel Application Accelerator oraz Norton Utilites 2002 pod win98SE (i810 i celeron), bo u mnie speed disk nie chce chodzic po wgraniu Intel Application Accelerator, pojawia sie komunikat, ze niekompatybilne...(chodzi cos o ATA)
prosze o rade

Huzar

  1. Ten caly NU , Yatanza 9/12/01 21:15
    to tak jak bym Ci nasral w pokoju na dywan i potem posprzatal za soba, a Ty bys mowil, ze ja taki porzadny gosc jestem i dbam o porzadek. Darujcie sobie ten soft.

    1. Hehehe popieram. , sebtar 9/12/01 22:14
      Jedynie Unerase Wizard się do czegoś nadaje. Najlepszymi produktami tej firmy są Norton Ghost i Norton Commander :)

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

      1. Eeee... , Tony Soprano 9/12/01 22:31
        Ja tam nigdy za żadnym Nortonem nie przepadałem (i nie przepadam) :-ppp

        1. yeah , GULIwer 10/12/01 15:44
          DosNavigator 4ever (nawet teraz pod 2k lubie sobie go otworzyć ;)
          ATSD co na to oświadczenie kolega Norton ;) za co go nie lubisz ???

          I'm only noise on wires

  2. Nie do konca , Remedy 10/12/01 08:46
    Kiedys odratowalem kuzynowi system dzieki norton utilities (w DOS-ie) haha! Poza tym Speed Disk ok 34267148600 razy szybszy od defragmentatora z Windowsa :)

    *ReMEdY*

  3. no i jeszcze , Seadog 10/12/01 10:09
    norton personal firewall 2002 jest podstawowa... wiele innych firewalli przewyższa... i bez problemu DC w active mode ;-]

    http://nadobranoc.weebly.com/

    http://ciii.blogspot.com/

    1. a ma antyvirka , GULIwer 10/12/01 15:47
      pytam się bo mam 2001 i ciekaw jestem czy 2002 ma antyvirka w sobie ???
      Bo go sobie juz znajde na DC :)) a może masz udostępnione iso :) ???

      I'm only noise on wires

      1. nie wiem , Seadog 11/12/01 17:57
        nie mam iso, ani nawet całego system worksa - znalazłem gdzies firewalla standalone i mam :)

        http://nadobranoc.weebly.com/

        http://ciii.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL