Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43

 Dzisiaj przeczytano
 40053 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Athlon XP i OC?? , Hokum 9/12/01 21:33
Jestem jeszcze intelowcem ale planuje przasiadke na jakieś XP. Pytanie który XP najlepiej się kręci i na jakiej płycie go osadzić (najlepiej jakaś KT266A). Proszę o sugestie i z góry dziękuję. Pozdrowionka :)

  1. jeśli chodzi o plyte , cichy 9/12/01 22:50
    to epox
    a co do procesora to xp jest trudno podkręcić bo mają przerwy między mostkami :-(((

  2. co do płyty to ... , Nero 9/12/01 23:07
    emnica/epoxa kt266a. Mam pierwsza i jestem zaje... zadowolony. Co do procka to mam XP 1600+ a wyciągnąłem już z niego(kręcąc przez magistralę) XX 1900+ więc myśle że to dobry wynik. 2000 XP też było ale nie wiem czy jest do końca stabilne bo chodziło tylko przez jakieś 20-30 minut na wygrzewaniu.

    GG:344842

  3. Ja mam... , Pron! 9/12/01 23:07
    ... MSI K7T 266A Pro2 i Athlona XP 1600+ .
    Chodzi wszystko spabilnie, podkręcać się da ale nie podkręcam bo nie mam takiej potrzeby.

    Slalom alejkom!

  4. Epox 8KHA+ AthlonXP1500+ , Amorr 10/12/01 08:26
    do tego DDR-RAM i GF2Ti całość działa ślicznie (procek z 1500 przy 133MHz FSB na 1800+ przy FSB 150 i jest gwarancja mostki nie ruszane) - ponad 11000 w 3DMarku 2000 - 5500 w 3DMark'u 2001. Całość niewiele kosztuje a dużo gwarantuje :)

    ...:z natury rzeczy tylko zioło leczy:...

    1. Pod jakim sysem ? , VARRR 10/12/01 10:21
      Xp_pl ;) ?
      Pozdrawiam

      FRN2-L Athlon XP1700+@2,1 GHz
      (200FSB) 1024 Corsair 3200XMS CL2
      Radeon 9800@350/650

      1. co jak co ale ... , Amorr 10/12/01 11:37
        ... nie pod XP-PL angielska oki - PL - lipaaaaaaa najlepszy w2k :)

        ...:z natury rzeczy tylko zioło leczy:...

        1. w2k RULEZ!! , Hokum 10/12/01 18:12
          j.w. :)))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL