Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43

 Dzisiaj przeczytano
 39959 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Rozwiązałem problem wolnego GF 2 MX 400 , szarp 10/12/01 09:06
Okazuje się, że producentem tej karty była firma Pine, niestety
nigdzie nie napisano że karta pomimo że ma 64MB to dostęp do nich jest 64bitowy !!! wbrew temu co sugeruje Nvidia (128 bitów). Przekładalo się to na wydajność porównywalną z rivą TNT 2. Przez tydzień z kawałkiem (nie codziennie nad tym siedziałem) instalowałem różne sterowniki, systemy, directx'y, nvmaxy, zmieniałem ustawienia biosu, przetaktowywałem, czarowałem i zaklinałem ... niestety powodowało to jedynie 10% zmiany wydajności na + albo -. Przeglądać zacząłem różne strony i zadawać pytania. Pomagaliście ale akurat w tym przypadku pomoc nie mogła pomóc :). W sobotę zapakowałem kartę w worek i oddałem sprzedawcy .. dostałem jakiegoś innego szrota ale ten ma już w 3DMarku2000 4500 punktów. Niech każdy z was zobaczy co ma za kartę. Przestrzegam przed frimą Pine i przed niuczciwymi sprzedawcami, którzy tłumacza się, że "niewiedzieli". Mój sprzedawca powiedział mi, że jest to pierwsza karta zwrócona u nich tego producenta... znaczy się ilu załadowali? Firma nazywa się Gral (trójmiasto) radzę patrzeć im na ręce. W dodatku proces reklamacji towaru wygląda u nich tak tragicznie, że lepiej wiedzieć na 100% co się kupuje niż pozwolić sobie na jakieś chybił trafił.

więcej informacji na http:\\www.benchmark.pl\opinie.php
KS

KS

  1. masz racje , MayheM 10/12/01 12:16
    Co do sprzedawcow to kantuja na kazdym kroku z czym tylko sie da, tylko wspolczuc nieznajacym sie kupujacym, jak sie okazuje jaki chlam im wcisnieto!!
    Pozdro - strzezcie sie oszustow (i krakara) :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL