Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 48468 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Twój taryfikator internetowy !!! , Yoda 10/12/01 19:53
Pytanie głównie do "modemowców"
Jakiego i czy w ogóle używasz taryfikatora połączeń z internetem ?

  1. Ja sam ...... , Yoda 10/12/01 19:58
    używam RPM w wersji 1.0 - no cóż to już trochę zabytek ale nadal chyba najlepszy !!!

    PS. gdyby ktoś chciał się podzielić kodem do nowej wersji RP 3.1 to bardzo prosze na maila.

    1. Ale do czego Ci ten kod ? , Doczu 10/12/01 20:42
      U mnie dziala bez kodu, choc prawda jest taka ze dysk formatuje raz w miesiacu, i moze jeszcze nie udalo mi sie przekroczyc terminu, ale teraz postaram sie, i zobacze co sie stanie.
      A do tej pory uzywalem Bankruta (debesciak moim zdaniem) niestety nie dziala na razie pod W2K i XP :(

      1. no bo ............ , Yoda 10/12/01 21:31
        po miesiącu to już kiszka, a ja nie formatuje dysku tak często
        i w wersji niezarejstrowanej nie działa kilka istotnych funkcji

    2. rowniez uzywam RPM 3.1..a co do.... , Gyc 10/12/01 21:32
      kodu to nie jest on niezbedny do dzialania...po prostu nie sa dostepne wszystkie opcje...statystyki, ale poza tym dziala ok i moim zdaniem jest the best :-)

      pozdro
      Gyc.

  2. Ja jestem taryfikatorem ;-) , NimnuL-Redakcja 11/12/01 15:36
    Nie używam żadnych progsów, bo jednorazowo z netem nie jestem połączony dłużej niż 18 minut :-) (3 impulsy)
    A podliczanie wydatków robie sobie w Excelu - sam zrobiłem małą baze danych ...
    To tyle ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL