Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 48078 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Athlony i AutoCad , Star Trek 10/12/01 20:36
Mam pytanko do boardowiczow, którzy pracują w Autocadzie na kompach z Amdekami: czy to prawda, że Autocad źle współpracuje z kompami na prockach tej firmy: (słyszałem, że potrafi się wieszać albo wychodzić nagle do Windowsa)???Proszę o szybką odpowiedź ponieważ koleś chciał kupić zestaw: EPoX 8KHA+ z Athlonem 1GB, 128 ramu Kingstona, Gforce 2mx 400 itd. ale usłyszał od 2 gości w sklepach o tym "problemie" (ci kolesie proponowali mu zakup PENTIUM 4 ) i teraz nie wie co zrobic-kompa wykorzystuje wlasnie do pracy w tym programie a do jutra musi podjać decyzje co kupic!!!

  1. ja mam athlona , cichy 10/12/01 22:50
    i jest wszystko ok w tym programie.
    ale mam athlona 1.4
    a plyte na Kt266 i win 2000

    ----
    chyba sie pomyliles AThlon 1 GHz a nie GB :-)))

    1. Masz rację... , Star Trek 11/12/01 09:59
      faktycznie pomyliłem się-2 nocka w pracy pod rząd (12 godzin) robią swoje !!!

  2. I u mnie wszystko , JaroMi 10/12/01 23:24
    hula ACAD2000i na KHA+ z TB1@1,45+512MB w W2k/GTS, żadnych niepokojących objawów nie odkryłem:))
    BTW: Warto qpić GTSPro, przerobić na Quadro2Pro i cieszyć się ze sprzętowego wspomagania ACada i 3DSMax:))(na sterach Elsy)

    w tym cała bida, ze go nie za bardzo
    widać...

  3. Pentium 4 :-) , NimnuL-Redakcja 11/12/01 15:36
    no pewnie ... ten procek jest dobry na wszystko - nawet ból głowy szybko przechodzi :-) Kolesie polecali go, bo jest droższy ...
    BTW ja mam TB 1,4@1,53 i nie miałem problemu ani z AutoCadem ani z niczym innym ... (Abit KT7A - KT133A)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL