Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69489 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Przejściówki PPGA i FCPGA na Slot1 , Rycerz który mówi ni 12/12/01 11:11
W związku z tym, że chciałem wymienić proca (baleron 500Mhz na 800-1100) mam pytanie: Czy moja stara przejściówka PPGA-slot1 będzie działała z nowym celeronem? Moja płyta główna to Abit BE6-II. (I tak na marginesie-po ile teraz chodzą celki 500 :) [mam propozycję 100zł] )

  1. nie bedzie... , bolo 12/12/01 11:41
    ...musisz nabyc slot1-fcpga - najlepiej z regulacja napiecia.
    cena za procek nienajgorsza - wazne, ze jest kupiec :)

    heya

    "ty zaś uczyń tak, abym słów na
    wiatr nie rzucał..."

  2. ale fajny nick :] , Meteor 12/12/01 11:45
    Ale nie licz, ze bedziemy Ci przynosic zywoplot :)))

    Tak, naleze do grupy trzymajacych
    kierownice i jestem z tego dumny!
    Pzdr. Univega,Author&Meteor

    1. Zgadzam sie! , JE Jacaw 12/12/01 12:24
      Bo my znamy tajne slowo, ktorego nie moga sluchac Rycerze mowiacy ni. ;-)))

      Socjalizm to ustrój, który
      bohatersko walczy z problemami
      nieznanymi w innych ustrojach

      1. czyżby... ? , Rycerz który mówi ni 12/12/01 12:45
        :)))))))))
        co nie umniejsza faktu, iż i tak Ziemia jest sześcianem !
        Ruch Sześciennej Ziemi walczy !
        zaiste!

        1. Akurat... , JE Jacaw 12/12/01 13:06
          ...juz dawno temu dowiedziono, ze ziemia jest wklesla, z tego to powodu budy najbardziej sie scieraja na palcach i pietach (podobnie jak skarpetki).

          Socjalizm to ustrój, który
          bohatersko walczy z problemami
          nieznanymi w innych ustrojach

          1. I jaki z tego wniosek? , Rycerz który mówi ni 12/12/01 13:55
            Nie chowaj roweru pod lodówkę bo Ci mleko zardzewieje.
            A co do ogólnych konkluzji:
            Spadochroniarze i tak nie polubią ciastek, bo myslą - po co nam te żelazka, skoro i tak nie będziemy się golić
            :)

            Pozdrawiam Jego Ekscelencję i całe ŚLD (1/4 na liczniku macie ode mnie przez te lekcje informatyki :)

            1. Inteligentne pogaduchy :-) , NimnuL-Redakcja 12/12/01 23:16
              To mnie ciągnie ... Kolega chyba tutaj nowy a już zaczął rozbawiać tubylców :-)

              Gdyby nie wymyślono elektryczności,
              siedziałbym przed komputerem przy
              świeczkach.

  3. a czy dostanę... , Rycerz który mówi ni 12/12/01 11:52
    jeszcze takiego grata (przelota FCPGA-slot1 :) i ile takie cudo mniej wiecej moze kosztowac?
    konczy i pozdrawia rycerz gryzac sie w lewa brew i robiac swiderek z jezyka przy akompaniamencie tętentu wywołanego przez rytmiczne podskakiwanie na lewej nodze nodze z piętą do przodu. :))))

    Dzięki za wcześniejsze odpowiedzi!
    Pozdrawiam i... daswidanjia :)

    1. Jasne! , PKort 12/12/01 13:11
      Na Allegro jest bardzo fajny acet, który sprzedaje takie przejściówki made by MSI za 30 zeta - mam dwie i obie działają rewelacyjnie.

      Heavy Metal or no metal at all
      whimps and posers - Leave the Hall !!

  4. Przejsciowke PPGA , Yatanza 12/12/01 19:55
    mozna przerobic na FCPGA, to kwestia jednej zworki na nozkach od proca (kawalek kabelka), tylko jak te nozki opisac...?

  5. mistrzem lutownicy to ja nie jestem :) , Rycerz który mówi ni 12/12/01 21:49
    więc wolałbym się w to nie bawić. Zwłaszcza, że na giełdzie na Balickiej pewnie kupię to za grosze :). Ale dzięki!

    Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL