Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76202 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak instalnac win2k na kompie z win 98 zeby nie bylo zwisow? , LCD 13/12/01 09:44
Jak instalnac win2k na kompie z win 98 zeby wszystko chodzilo dobrze i zeby sie laczyl z interem(slyszalem ze sa jakies problemy) przez siec LAN. Najlepiej tak zeby nie trzeba bylo drugiej partycji formatowac tylko zmienic ja na z fat 32 na NTFS.

LCD

  1. może normalnie? , ili@s 13/12/01 10:16
    zapuszczasz instalkę i jak pyta gdzie zainstalować i czy konwertować na NTFS to grzecznie odpowiedzieć. A problemy w W2K z internetem to i owszem bywają ale tylko przy wynalazkach typu SDI z tpsa, a po LANie to chodzi idealnie(jak masz prawidłowo skonfigurowany proxy i DHCP to sam sobie wykryje wszystkie ustawienia ustawienia)

  2. Myślę, że... , Rycerz który mówi ni 13/12/01 12:05
    najlepiej przed instalacją wgrać w biosie "bios defaults" i wyłączyć "anti-virus protection".
    Kiedy instalowalem 2000 na durniu (haha, cóż za pieszczotliwe określenie - oczywiście chodzi o durona 700Mhz) to bez tego byly ciagle zwisy przy instalacji.

    Pozdrawiam

    1. A komu mówisz... , Tony Soprano 13/12/01 13:06
      "Nie"?? :)) Rycerzyku? ;-]

      1. :)) , Rycerz który mówi ni 13/12/01 14:03
        Polecam Ci film - Monty Python i Święty Graal - z niego się wszystkiego dowiesz. Acha - to jest "ni", a nie jak napisałeś "nie".

        Pozdrawiam !

        1. gdzie mamy doniesc zywoplot??????? , McKania 13/12/01 20:33
          odpowiedz na prova prosze:)

          config: skóra, fura i coreDuo ;)

  3. Nie wiem czy dobrze rozumiem co chcesz zrobic , Poke 13/12/01 13:15
    ale pamietaj ze jak zmienisz partycje z win9x z fatem32 na ntfs to zapomnij o win9x.

    09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  4. przeca mozesz zainstalowac w2k na tej samej pratycji co w98... , McKania 13/12/01 20:35
    i nie ma zadnych problemow [oczywiscie wtedy nie konwertuj na ntfs!:)]

    a co do lana to nie wiem bo nie mam:)

    nie zapomnij tylko instalnac sp2!

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

  5. Jesli chodzi o Lan... , LCD 14/12/01 18:00
    Jeśli chodzi o lan to mam na mysli siec lokalna do ktorej jest podpiete SDI tpsa . Najlepiej zeby nic nie trzeba bylo zmieniac nic na serverze bo modem jest u kolesia na gorze :(

    LCD

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL