Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76939 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

RedHat i Win98se w jednym stali domu ? , XCLONE 13/12/01 09:52
dobra... robie ruch samoboojczy...
musze zainstalowac RH (chyba 7.1... albo 6.2), ale musze to zrobic na jednym dysku z w98se (obecnie zainstalowany..)

jak sie do tego zabrac?
tylko pokolei prosze...

powywalac partycje i najpierw Linucha, czy na ta winde co mam linucha, czy jak... ?


Pozdr.
Artur S.

The World HAS Changed..
:P

  1. Najlepiej jak... , MARtiuS 13/12/01 10:00
    Partition magicem stworzysz 2 partycje linuksowe te wlasciwa i swap a nastepnie zainstalujesz lina ktory sam stworzy menu w mbr i bedziesz mogl przy starcie wybierac system

    Pozdro

    feci, quod potui, faciant meliora
    potentes
    GG 617689

  2. Po pierwsze ściągnij sobie... , Rycerz który mówi ni 13/12/01 12:01
    Partition Managera ( http://come.to/ranish ) . W tym oto małym, aczkolwiek bardzo dobrym programiku utwórz sobie
    (w kolejności) :
    1. Partycje Windows (primary fat-32) - i ustaw ją jako bootowalną (polecam około 2-3GB)
    2. Patrycję Linux Native (ext2) - główna linuxowa (1,5GB)
    3. Linux Swap - partycja wymiany (cos jak pagefile.sys w windowsie) - (w zaleznosci od pamieci, na 256MB ok 300MB)
    4. Rozszerzoną (extended) a w niej dyski logiczne - na resztę plików :)
    Wtedy pozostaje sformatować i dorga wolna do instalowania jakiegokolwiek linuxa.
    Najlepiej instalację odpalić z Boot CD (trzeba zaznaczyć w biosie).

    Pozdrawiam

  3. ja tak kiedys mialem, ale to bylo dawno i nie pamietam.... , McKania 13/12/01 20:39
    lecz, skoro dalem rade, to musi toto byc baaardzo proste [bo ja sie na linie wogole nie znam]

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL