Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76712 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pamiec DDR 512 MB , _KriS_ 13/12/01 14:31
Ma ktos pomysl gdzie to kupic?
Jak czlowiek nie potrzebowal to bylo na peczki... a teraz... bida jak diabli :(
Mowie o hurtowanich a nie sklepach detalicznych oczywiscie :-)

Swoja droga... czy jest sens kupowac 1x512 MB (pewno Kingston - zwlaszcza, ze na 100% to nie bedzie chodzic na defaultowych ustawieniach ;->) niz np. 2x 256 MB?
Jakas roznica w wydajnosci? potencjalnie lepszy overclocking, etc itp.?

KriS

  1. a więc , ili@s 13/12/01 15:19
    z jednej kości 512 zamiast dwóch 256 są dwie korzyści i jedna wada.
    1 . Można włożyć 1,5GB a nie 750MB (normalnie liczę 3 gniazda)
    2. nie będzie się raczej gryzła z tą drugą której nie ma :)))
    Wada
    Za to jest na pewno wolniejsza
    Nie mam możliwości ustawienia przeplotu odświeżania co potrafi dać niezłego kopa kompowi.
    Na płytach serverowych wręcz zaleca się obsadzenie wszystkich banków takimi samymi modułami. np przy 4 (po 4sloty) bankach i podwójnym przeplocie (Compaq servers) wydajność pamięci wzrasta 4-krotnie!!!

  2. hmm no wiece kupie.... , _KriS_ 13/12/01 18:41
    pamiec 2 x 256 MB :)

    AD1. zanim doloze do 1,5 GB predzej plyte znow wymienie :)
    AD2. mam 4 banki :) [Abit KR7A-RAID]

    Tylko czy w kochanej Polsce dostane gdzies pamieci DDR C2?
    I znow kwesja Kingstony vs noname?

    KriS

    1. no więc , RoBakk 13/12/01 21:54
      mam noname takie same jak Kingstony ;) , chodzą na C2 do 136 MHz (na ustawieniach by SPD)
      kości Nanya, więcej na ten temat w archiwum

      po zdrówka

      Najlepszym sposobem zamawiania
      piwa jest powiedzenie: Ubik

    2. a gdzie? , braveh 14/12/01 16:13
      moge cie spytac gdzie zakupiles to cudenko (mobo ABIT) i za ile?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL