Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » soyo 14:35
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14

 Dzisiaj przeczytano
 77848 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

GF2PRO -> GF2Quadro jak? , Magnus 13/12/01 19:30
Mam Pixelview GeForce 2 Pro 64MB i chce go przerobić na Quadro w związku z tym kilka pytań:
1. Które rezystory(numery) trzeba przelutować i gdzie?
2. Czy jak już je przelutuje to musze jeszcze biosa nowego wgrać? Jeśli tak to jakiego i gdzie znaleść potrzebne pliki?
3. Jakie sterowniki?
4. Jak duży przyrost wydajności (3DSmax, gry) daje taka modyfikacja?

  1. tu sprawdz , Rafael_3D 13/12/01 19:36
    http://go.163.com/~xtennis/G-Quadro/Quadro1-2.htm

    Gdy niesprawiedliwość staje się prawem, bunt jest obowiązkiem.

    1. eeee , Rafael_3D 13/12/01 19:37
      http://go18.163.com/~xtennis/G-Quadro/Quadro2.htm

      Gdy niesprawiedliwość staje się prawem, bunt jest obowiązkiem.

      1. ten adres nie dziala ... , pachus 13/12/01 19:43
        a ten poprzedni jest po chinsku .. o co ci chodzi czlowieku ?

        1. niestety , Rafael_3D 14/12/01 14:04
          usunięto tę stronę
          była to pierwsza tego typu strona traktująca o przeróbkach
          POROTUNER się toto nazywało człowieku

          Gdy niesprawiedliwość staje się prawem, bunt jest obowiązkiem.

  2. A może zobacz na: , tomko 13/12/01 20:14
    http://podkrecanie.sky.pl/...kuly/quadro/index.htm

    ja dzięki temu artykułowi przerobiłem swojego Clapa na Quadro

    "gg 962409"

  3. Zobacz tutaj , Nazar 13/12/01 20:48
    http://www.geocities.com/...xtennis/G-Quadro-2.htm

    >>> The Reaver is The Key <<<

  4. i jeszcze jedno pytanie , Magnus 13/12/01 21:30
    czy ten mój Pixelview jest zrobiony na standoardowej płytce Nvidi czy nie? Bo nie moge nigdzie znaleść info o tym.

    1. ... , Magnus 13/12/01 21:37
      aha i jeszcze jaki model karty Elsa jest odpowiednikiem GF2Pro Quadro

      1. GLoria III , JaroMi 13/12/01 23:05
        Przyrost? A skąd. No w SPECvievperf,SPECcapc ect to tak,ale w grach... raczej nie. Ale uruchomienie funkcji sprzętowego antyaliasingu linii, uruchomienie (pod W2k) sterów i narzędzi wspomagania sprzętowego 3D (3dsmax, ACAD i pokrewne, Photoshop(!!!!)), ...

        w tym cała bida, ze go nie za bardzo
        widać...

  5. Można delikatniej ... , NimnuL-Redakcja 14/12/01 18:40
    Można programem SoftQuaddro ... sprawdź nim jak się nie bawiłeś ... jest na http://podkrecanie.sky.pl/...kuly/quadro/index.htm
    Ja sie nim bawiłem , ale przyrost mocy mierny :-(

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL