Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 84468 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

hurtownie komputerowe w poznaniu , lehou 14/12/01 10:38
prosbe mam podajcie mi jakies namiary na hurtownie komputerowe w poznaniu i jescze jedno poleccie mi jakies w miare tanie aparaty cyfrowe

dzienks

  1. No to moze , Japi 14/12/01 11:14
    www.bestcom.com.pl

  2. wiec mowie: , ksiaze 14/12/01 11:52
    1.Najlepiej zaopatrzona hurtownia (ale nie najlepsze ceny)
    komputronik ulica reglowa 9
    2.action ulica krzywoustego 7 (na wysokosci ulicy serafitek) (slabo zaopatrzona ceny zblizone do komutronika)
    3.hardsoft-telekom Trybunalska 15 (tanie philipsy)
    4.ROM-Komputer (wkurzaja mnie ;-)
    5.K-tel Data ul. przemyslowa (hmmmm)
    6. AB ul. Kolejowa
    7.Negocjator
    wiecej nie pamietam...

    1. Zgadzam się z , milekp 14/12/01 12:56
      Tobą - mnie też ROM dobija a ja jeszcze od Action spieprzałbym jak najdalej

    2. A jak się nazywa , SpeedyX 15/12/01 01:15
      ta hurtownia na ul. Zamenhoffa obok salonu Opla?
      Kiedyś obdzwoniłem połowę sklepów w Poznaniu w poszukiwaniu dysku, wszędzie mieli tylko Samsungi i tanie Seagate, dopiero tam kupiłem IBM 60GXP wtedy to była nowość i wszędzie mi podawali termin "na przyszły czwartek" a tam od ręki.

      Proud Opera User

      1. do września , mirkrup 15/12/01 02:49
        tam był Bestcom

  3. dzieki wielkie , lehou 14/12/01 12:00
    oto wlasnie mi chodzilo
    fenks e lot!!!

    pozdrowienia dla wszystkich

  4. co do aparatu , McRabbit 14/12/01 12:42
    to polecam optimusa camedie ultra zoom 2100 ostatnio w mediamarkcie za 2500 zł mniej wiecej
    pozdr.

    rabbit@dobrze.robi.to :-))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL