Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 84381 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Help Ludziska!!! , Uncle 15/12/01 01:08
OD początku:
- więc było tak : dysk 40 GB podzieliłem na 4 partycje :c=3,d=2,e=30(+-),f=2.
- zainstalowałem Win98SE i na początku było ok ale póżniej pojawiła się 5 partycja g=2 (wygląda że g=f identyczne ).
- jakoś to było ,wszystko chodziło
- Zainstalowałem WinXP Pro ENG na partycji d:\ ,bez zmiany systemu plików i bez formatowania
- Włączyłem kompa i .......... nie moge obejrzeć partycji E=(+-)30GB (miałem tam all stuff ,wszystko ...).Winda 98 pisze że "E:\ nie jest dostępny , Urządzenie podłączone do komputera nie działa." A Win XP że dysk nie jest sformatowany"..

PLIZZZ Help . Co mogło się stać? Co zrobić by odczytać dane ? Miał ktoś coś podobnego? Może jakieś programy? (Partition Magic 5 i 7 nie pomaga pisze że :"Init failed: Error 117.Partition`s drive letter cannot be identified" - tzn nawet nie chce sie uruchoić.

  1. Ojjj wujku :-) , NimnuL-Redakcja 15/12/01 10:27
    To jakiś bład i trzeba było usunąć tą dodatkowa partycje ... koledze się zrobiło coś takiego jak się bawił Partition Magic'iem ... i mu się na dysku 20GB pojawiła dodatkowa partycja 5GB taka jak D :-) U niego jedynym wyjściem było usunięcie partycji i zakładanie ich od nowa ... dane może da się odzyskac tak, że podepniesz Twoj dysk pod inny komp i zgrasz dane - może sie da ....
    Nie wiem czy jest inny sposob - ja zrobiłbym tak, ale poczekaj - niech sie inni wypowiedzą ..

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. czasami , GULIwer 17/12/01 12:09
    jak padnie ci tablica partycji, zdejmiesz je wszsytkie a potem założysz w tym samym miejscy takiej samej wielkości to nic nie stracisz, ale moze lepiej byłoby wykorzystać jakiś soft do odzyskiwania danych ????

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL