Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 91926 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co sadzisz o sieci radiowej ? , rypien 15/12/01 12:22
Co sadzisz o sieci radiowej ? Gdybym zalozyl ile byscie byli wstanie zaplacic za instalacje i abonament i za jaki transfer ?
Znacie jakies www z tym to podajcie ;)

Rypien

  1. syf , Luk 15/12/01 13:40
    sam mam dostęp właśnie przez sieć radiową,za instalację zapłaciłem 1000,a miesięcznie płacę 100,choć warte jest to max 40. Po pierwsze ciąglę są jakieś zakłucenia - jedynie w nocy jest ok,ale kto by chciał nie spać co noc... jest to związane z tym że powstają interferencje fal i pakiety są gubione :( czas dostępu jest fatalny,a czasem w ogóle nie można się połączyć :(( Ja trafiłem na firmę ATJ :(,ale słyszałem że też tele2 oferuje takie usługi... nie wiem może tamta firma jest solidniejsza i lepiej to wszystko montują,ale ja tam bym uważał i unikał takiego rozwiązania. Może gdyby dali Ci jakiś "okres próbny",czy coś w tym stylu,tak abyś mógł sprawdzić - bo może akurat w tym miejscu byłby dobry sygnał... eehhh za dużo fal elektromagnetycznych w powietrzu na takie cuda ;)
    a co do strony to http://klub.chip.pl/atom/

    pozdrawiam

    https://puzzlelogic.pl

    1. Jesli mozna ... , rypien 15/12/01 14:09
      Jesli mozna wiedziec to jaki masz transfer przy sciaganiu plikow ? Czy byla jakas opcja transferu do wybrania przy zakupie ? Co wchodzi w sklad instalacji dokladnie ?

      Rypien

      1. odp , Luk 16/12/01 02:37
        przy zakupie była możliwość wyboru 128 lub 256kbit/s (50zl droższy abonament :( ) ale teraz nie mam wątpliwości,że ta 2 opcja nie miałaby sensu - w końcu i tak wszystko zależy od tego ile pakietów gubi. Zresztą transfer i tak jest różny - w nocy dochodzi do 30kB/s ale to musi być bdb serwer. Generalnie transfer/przepustowość jest ok,bo nie w tym jest problem. ... W skład instal.wchodzi karta sieciowa+antenka,instalacja raczej prosta choć w moim wypadku trzeba coś w rej.zmieniać :(

        https://puzzlelogic.pl

  2. Ja spokojnie zapłace Ci od ręki , NimnuL-Redakcja 15/12/01 15:32
    Za transfer jak na SDI czy choćby na Modemie (56kbps) jeśli policzysz za instalke do 300zł i abonament 50zł ...
    Jeszcze piwko bym Ci postawił .... (oczywiście wszystko miałoby działać bez zarzutów no i żadnych dodatkowych kosztów) ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. A gdzie mieszkasz ? , rypien 15/12/01 16:55
      A gdzie ty mieszkasz moze zalozymy siec radiowa :)

      Rypien

      1. No to , NimnuL-Redakcja 15/12/01 17:41
        Pomorze- był. woj. słupskie - Debrzno ..

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. Nic , rypien 15/12/01 17:46
          z tego :(

          Rypien

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL