Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 91051 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wiem jak na starszych kartach graficznych ustawić wyrzszą rozdzielczość w Fifie 2002!!! , BIAŁY 15/12/01 12:30
Ot tak dzisiaj bawiłem się plikami fify i znalazłem jak ustawić większą rozdziałke na starszych kartach graficznych, jeśli ktoś chce to moge podesłać zmieniony plik dzięki czemu na podanych niżej kartach uzyskacie rozdzielczości: 640x480, 800x600, 1024x768, 1280x1024.
3Dfx Voodoo
3Dfx Voodoo Rush
3Dfx Banshee
3Dfx Voodoo2
3Dfx Voodoo3
3Dfx Voodoo5
Intel i740
S3 2000
S3 Savage 3D
ATI Rage Pro
NVidia TNT

Ps: Plik po spakowaniu rarem ma 478 bajtów.
PS1:W głównym menu gry nie zauwarzycie wyrzszej rozdzielczości, ale wystarczy włączyć mecz i widać już zmienioną rozdzielczość.
PS3:Pozdrowionka for ALL.

  1. ??? , Tummi 15/12/01 13:10
    HEY !!!

    Ja wyedytowalem .ini, wstawilem, czy skasowalem /T:800x600 i nagle w programie 3dsetup mialem mozliwosc zmiany rozdzialki... Prostackie. Polecam przejrzenie .ini w katalogu z giera - jak ktos nie wpadnie w przeciagu 30sek. co nalezy zmienic, to chyba ma iq nizsze niz drzewo ;P
    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  2. no to , mik 15/12/01 13:17
    ja stawiam browar temu kto uruchomi cokolwiek akcelerowanego na voodoo 1 w rozdzilecosci 800x600 nie mowiac juz o 1024x768.

  3. stary , JanoszW 15/12/01 13:45
    robisz to specjalnie?
    "wyrzsza", "zauwarzycie wyrzszej"

  4. ja sciagnelem fife 2002 , Bojar 15/12/01 15:03
    z inetu i wszystko to co napisalem mam juz zrobione
    :))

    Lubię pracę. Praca mnie fascynuje.
    Mogę siedzieć i patrzeć na nią
    godzinami.

  5. A czy FIFA 2002 pójdzie bez problemów , NimnuL-Redakcja 15/12/01 15:32
    na takich starych grafach na 800x600 o wyższych trybach nie mówiać ? bo u mnie max detale, 1280x1024 i czasem się przycina (GTS2pro, TB1,4@1,53 , 256MB)
    Tak więc po co komu takie rozdzielki gdzie w grze będzie slideshow ?

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  6. NimnuL , BIAŁY 15/12/01 19:43
    miałem na myśli VooDoo Banshee albo Rive. Ja mam Banshee i na 800x600 max detale nic się nie tnie.
    Slideshow to możesz zobaczyć na:3Dfx Voodoo ,Intel i740 .

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL