Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92075 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kanal glosnikow...? , Yog-Sothoth 15/12/01 19:26
Zrobilem sobie wreszcie stereo z moich glosnikow, wsio ok podlaczone ale kanaly mam zamienione, tzn lewo/prawo... gdzie w Windzie (XP) zmienia sie to (swap channels czy cos) , czy musze instalnac Livewary ?
ThX

wrong fool!

  1. moim skromnym zdaniem... , Kafar 15/12/01 19:38
    ... dobrze by było jeśli byś podał jaką masz muze... (choć pewnie coś ze stajni SB)... A tak poza tym to nie lepiej raz a porządnie kable zrobić? Parę minut roboty i po sprawie... A tak - co instalka będziesz się jeszcze musiał cykać w zabawę kanałami. A jak ten kabel później do czego innego będziesz chciał wykorzystać, to znów edzie problem.

    KAFAR - debeściasty paker,
    koksiarz i farmer w jednym (i
    kompowy spec też) :)))

    1. Wiec , Yog-Sothoth 15/12/01 19:53
      Karta to SB Live Value, Winda XP, jeszcze jedno jest, mianowicie np. C-S slysze bardziej prawa strone (strzaly), czy to jest do wyregulowania we wzmacniaczu ?

      wrong fool!

      1. nie wiem czy... , Kafar 15/12/01 20:47
        ...musisz cokolwiek regulować - być może przeciwnik najczęściej jest na prawo od ciebie? :)))

        KAFAR - debeściasty paker,
        koksiarz i farmer w jednym (i
        kompowy spec też) :)))

  2. nigdzie , Świstak 16/12/01 01:22
    takiej opcji w żadnej normalnej karcie nie ma. Bywało takie coś owszem w czasach emulacji SB PRO pod dosem, gdzie na niektórych kartach nigdy nie było wiadomo czy się kanały nie zamienią. moim zdaniem kabel masz żle zrobiony i tyle

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL