Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92136 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

IE 6.0 - dziwna interpretacja adresów , Magnus 15/12/01 19:32
Problem jest taki, wpisuje adres http://republika.pl/audioton/ otrzymuje coś takiego:
"Podczas sprowadzania URL-a: http://192.168.192.138/audioton/
wystąpił następujący błąd:
Nie można zrealizować połączenia."
Dlaczego on szuka tej strony w sieci lokalnej której nawet nie mam?

  1. ...też masz problem... , Kafar 15/12/01 19:54
    ... z drugiej strony: jeśli udało ci się umieścić posta z tym zapytaniem to chyba już wszystko działa, nie? :))

    KAFAR - debeściasty paker,
    koksiarz i farmer w jednym (i
    kompowy spec też) :)))

    1. inne strony działają , Magnus 15/12/01 20:23
      tylko czasami się tak dzieje ze stronami na republice. Ale to jest chyba ich problem bo tam jeszcze na dole jest napisane:
      Serwer źródłowy lub sieć mogą być nieczynne. Spróbuj ponowić żądanie później.
      ----------------------
      Generated Sat, 15 Dec 2001 19:20:13 GMT by republika.pl (Squid/2.4.STABLE1)

      Tylko dlaczego wypisuje taki głupi adres jakby u mnie szukał tej strony? Tego nadal nie rozumiem.

    2. Kto Cie ciosał?? , Tony Soprano 15/12/01 23:44
      Że takie bzdury wypisujesz??
      Lepiej by się zamknąć?
      A może myślisz(?) wg teori:
      Nic nie wiem i jestem debil ale sobie coś napiszę...
      :-\

      1. Hi hi hi :-) Druzil mi coś podobnego ostatnio napisał... , NimnuL-Redakcja 16/12/01 10:58
        ale delikatniej :-))
        Spokojnie - nie kłóćcie się , bo nie dam rady was przekrzyczec - boli mnie gardło ... i w ogóle chyba chory bede :-(

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

      2. Tony vyloozooy , Bergerac 16/12/01 11:15
        Przecież sam o sobie napisał, że jest koksiarz i farmer... :)

        Barbossa: You're supposed to be dead!
        Jack Sparrow: Am I not?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL