Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » steve 18:37
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48

 Dzisiaj przeczytano
 99585 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka obudowa i karta sieciowa? , DarkAndy 16/12/01 20:53
Witam
W najblizszym tygodniu skladam kompa i jeszcze nie zdecydowalem sie na obudowe i karte siecowa. Wiem, ze wielu Board'owiczow ma duzo do czynienia ze sprzetem, dlatego prosze o sugestie. Obudowa musi miec dobry zasilacz (300W?), co by pociagnal A1400, karte sieciowa, muzyczna, tuner TV, nagrywarke, cd-rom i dysk 7200 rpm no i moglaby byc ladna dla oka :) a karta sieciowa bezkonfliktowa, 10/100, w cenie <100

  1. co do obudowy , 0r8 16/12/01 21:27
    to najlepszy pomysl zebys zrobil sam.
    przy odrobinie checi bedzie slicznie wygladac, bedzie napewno niepowtarzalna i grosze kosztowac.
    jesli sie pokusisz zeby zrobic z drewna to nie bedzie wpadala w rezonanse z wentylami i nie bedzie problemu z dodatkowa dziura dla wentyla. a zasilacz sobie kupisz taki jaki ci bedzie odpowiadac.
    pozdrufka

  2. moje typy , coobav 16/12/01 21:29
    Obudowa: Modecom Feel V lub Prostation
    Sieciowka: na realteku RTL8139 (np.: u mnie Compex dziala ok)

    Lenovo X1 Nano, HP Zbook G5
    Legion5 R7-5800H, RTX3060

    1. Mam takiego ModeComa , Ratay 16/12/01 21:56
      kolor srebrny, naprawdę fajna sprawa :-)

      Samsung R510

      1. 100% się zgadzam , Sznaps 16/12/01 22:02
        rzeczywiście feel v są całkiem fajne.W ogóle to opłaca się wydać te 300 na obudowe bo wtedy dostajesz sprzet który fajnie wygląda,jest porządnie wykonany i ma całkiem porządnie rozplanowane wnętrze(więcej miejsca bez plataniny kabli) a jeśli chodzi o rezonanse to całkiem zapomnisz cpo to w ogóle znaczy.

        Co do sieciówki to tak jak wyżej Realteka.Sam mam i chodzi fajnie po sieci(czy to w coś pograć albo np teraz przez realteka mam połączenie z internetem).

        Every one of us has heard the
        call !!! !!! !!!

  3. Ja tez stawiam , misiek 16/12/01 21:32
    na ta sieciowke

    1. Znaczy sie , misiek 16/12/01 21:39
      realtek RTL8139. Sam ja mam i nie moge nazekac.

  4. Obudowy to nie podam, ale siec.. , MARC 17/12/01 01:09
    to polecam INTEL EtherExpress PRO/100+ Management Adapter. Jest mala, fajna i niedroga. Oczywiscie, to ostatnie to nie w sklepie, ale na gieldzie. Mi sie udalo kupic te karty po 60zl, wiec wydatek zaden, a pewnie lepsze od RealTeka. Choc RTL8139 tez mam i dziala, a ale tylko dlatego, ze mi sie nie chce bawic w rozroznianie identycznych kart w jednym kompie :)
    Pozdrawoam
    MARC

  5. Ale Ale , SpiderMAN 17/12/01 08:49
    Po co Athlona 1400. Kup sobie lepiej Athlona XP 1600+. za niewielwiecej, okolo 20 zlotych.

    Yeah, it's me...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL