Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 102007 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

potrzebna mobo pod AMD or Intela , Ranx 17/12/01 08:36
hellou:))
mam szybkie pytanie:) potrzebna plyta w miare dobra (juz nie powiem przyszlosciowa:)))) pod amd lub intela z tym ze musi miec ISe:) 1 wystarczy bo tylko z isa dziala specjalny modem a komp zmodernizowac trzeba:)
wielkie dzieki za sugestie:)

o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  1. Soltek , SpiderMAN 17/12/01 08:38
    SL-75KAV pod AMD naVIA KT133A

    Yeah, it's me...

  2. całkowicie popieram.... super płyta:-)) , FRED 17/12/01 08:48
    (mam to chwale :-)))

    FRED
    bastard operator from hell

  3. polecam lucky-stara , Piecia 17/12/01 11:10
    k7vat+ stabilna i nadzaje się do podkręcania i jest oczywiście na kt133a

  4. Ranx ;-) , Tummi 18/12/01 00:30
    HEY !!!

    Mam Solteka 75-KAV-X - nie dosc, ze ma isa (3com na nim), to jeszcze gada ;-) i relatywnie tania - yog-sogoth (sory za literowki) mial je po 380zlociszy.

    BTW: Ranx - jesli to Ty pisales po DivX z metalika, to napisz jeszcze raz, bo mi mejla wcielo (?!).
    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  5. Zakladamy Fanklub Solteka? , SpiderMAN 18/12/01 09:41
    Moze jakis Site stworzymy...

    Yeah, it's me...

    1. :)) , GULIwer 18/12/01 13:34
      tez mam KAV, całkiem całkiem, choc i kilka zastrzeżeń, TEAC x40 bardzi dziwnie (wolno) działa, problem z ZIPami i gorsze podkręcanie z biosem w wersji 8,1 oraz beznadziejne ustawienie IDE1 i IDE2 za to duuuzo miejsca wokół podstawki na proca i daje to ustroistwo nawet 1,94V bez dodatkowych zabiegów :))

      I'm only noise on wires

    2. Ja tez mam , Hali 18/12/01 15:28
      Solteka, ale 75kv+, lecz juz niedlugo zmieniam na Solteka 75DRV2 i bede sie cieszyl (mam nadzieje ;P)

      Pozdro.

      |o_o| Because I got high |o_o|
      ----- ^v- or drunk -v^ ----

      1. Bedziesz sie cieszyl. , Grolshek 18/12/01 22:58
        Zmienilem po kolei z SoltekaKAV i ShuttleAk-31.Na kazdym coraz wiecej zabawy.Nastepny zostal mi chyba Epox,ale to na razie przyszlosc:)

        ***** ***!!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL