Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101426 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Modem w Sieci Kablowej [ Motorola SurfBoard SB4100E ] , McGen 17/12/01 10:06
Heloo :) , heh mam pytanko, czy jest jakis programik a moze jakies wpisy w rejestrze [ WinXP ] ktory przyspieszy prace mojego modemiku kablowego ? . Swojego czasu widzialem takie programiki na DC ze cos tam nieraz ludzie maja, ale jak i co tego uzywac i czy to naprawde dziala to nikt nie wie. Mam nadzieje ze tutaj sie dowiem czegos wiecej :), pozdrawiam

..:::McGen GG: 82095:::..

  1. było coś , mirkrup 17/12/01 11:40
    takiego na jakiejś stronie www polskiej, ale sam ściągnąłem programik z USA do optymalizacji transmisji działający dla wszystkich łącz - ADSL, kablowych i modemów

  2. Ile kosztuje taki modem i gdzie go można kupić??? , PrzeM 17/12/01 12:18
    ew. model SB3100
    po,

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

  3. modem Motorola , cezar3 17/12/01 12:48
    jesli można o jakies info dot. tego programu to bym był wdzieczny

  4. odp , wacek 17/12/01 15:06
    http://goliat.lublin.mm.pl/...ownload/Download.htm

    program nazywa sie cabelINUT 4.0

    1. THX za linka , GULIwer 18/12/01 14:14
      trza będzie sprobowac i siorki jak to działa, ATSD wykupili najtańszy abonament w AsterCity (chyba 128kbps do 32 od) a maja nawet do 56kb/s i to ciągle np. z in4 :)) a jaka będzie jeszcze szybciej to chyba się kabel od netu przepali
      Aha 4100 ma USB, nie wiem jak 3100 (to do Tonego)

      I'm only noise on wires

  5. Też byłbym wdzięczny bo mam... , Tony Soprano 17/12/01 15:07
    Motorole SB3100i... BTW czym różni się 4100? A czasem nie złączem USB?
    Do PrzeM-a: Za swój (nowy) dałem 1300 PLN :-/
    Po,

    1. Wdzięczny za... , Tony Soprano 17/12/01 15:08
      Ten soft of korz ;)
      Po,

    2. o kura... , PrzeM 17/12/01 16:17
      ...czyli jak kablówka proponuje go za 650 brutto to brać???
      bo myślałem że zdzierają i poszukałbym taniej, ale jak piszesz że 1300... no to już nie wiem :)
      po,

      PrzeM

      above the mind - powered by meat...

      1. Ale 650 brutto , Tony Soprano 17/12/01 20:08
        i masz go na własność??!!?? Czy tylko dzierżawisz na jakiś tam czas? Bo jeśli masz go kupić za tyle to wiesz... :))) Bo ja płaciłem dokładnie chyba 1260 PLN ;(
        Po,

  6. No... już zapodałem :)) , Tony Soprano 17/12/01 15:16
    Ten soft i raczej różnicy nie widać w2k+IE6... Zobaczymy w dłuższym okresie użytkowania,
    Po,

  7. modem , cezar3 17/12/01 17:05
    dzieki zobaczymy jak to będzie działac na Motoroli w Multimedii

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL