Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101746 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Monitor Philips 105S+Asus na SIS630E i jakość obrazu! , Mar 17/12/01 11:36
Nie jestem zwolennikiem zintegrowanych rozwiązań jakin jest SIS630E ale składałem rodzinie kompa i miał być Tani do bólu (ma służyć tylko do pisania w Wordzie i ew. do grania w sapera). Jaka jest wydajność wiadomo jakość obrazu też ALE!!! chciałem się Was szanowni boardowicze zapytać czy spotkaliście się z czymś takim. Na ekranie po prawej stronie przy każdej wysokokontrastowej krawedzi powstają cienie właściwie pręgi jest ich kilka zanikają w miarę oddalania się od krawędzi. Myślałem że to osławiona Moira ale choć monitor posiada jej regulacje nic to nie daje. I teras chciałem sie od Was dowiedzieć czy to wina zintegrowanej karty graf jej biosu A może monitora ( wszystkie rzeczy są na gwarancji więc może trzeba by którąś wymienić). A jeszcze jedno szczęśliwi posiadacze owego kompa nie zauważają tego (chyba że im pokaże) ale ja mając swojego Asusa 7700Pro na starym 4-letnim prawie CTX`ie mam krystalicznie czysty obraz (mino tego że mon wiele już przeszedł. Jak przychodzi wam do głowy jakieś rozwiązanie tego problemu to piszcie. POZDROWIENIA

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL