Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101810 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Po łikendzie zbiorczo w sprawie moich listow... , JE Jacaw 17/12/01 13:37
...jako, ze przez łikend nie mam dostepu do netu musze odpowiedziec dzis, a wiem, ze moje piatkowe listy sa juz daleko, daleko robie to zbiorczu tutaj:

1. Do kolegi Nimnul'a - wiec ten DTT2200 kupilem w firmie AB Katowice za 460 zl (no coz, ale taniej nie znalazlem).

2. Do kolegi Nero - czy ten Twoj FTP jest dalej aktulany, bo nie moge dzis tam sie dostac?

3. Do kolegi Doczu - znalazlem te 5 kawalkow na plytce z SB Live 5.1 i przesluchalem... niestety musialem do tego celu zainstalowac to PlayCenter 2, ale efekt jest super. :-)))

4. Teraz w sprawie tego niesczesnego HPT366, wiec obecnie przesiadlem sie na Win2000 i problem z HPT366 i dwoma dyskami jest taki sam jak w XP. Postaram sie sprawdzic jeszcze 2 rzeczy: zainstalowac bios i sterowniki w wersji 1.28 (obecnie mam 1.25) oraz przelaczyc dyski na cable select - dostalem cynk, ze to moze pomoc - jesli sie wyrobie, to postaram sie jutro zdac relacje. Jedno co mnie pociesza, ze to nie tylko u mnie ten problem wystepuje. :-)))

5. I jeszcze jedno w sprawie HPT366 i Win2000/XP - czy posiadacze BE-6 v.1 i HPT366 moga zrobic test, czy u nich systemy Win2000/XP tez buforuja dane podczas kopiowania z dysku na dysk duzych plikow np. 500MB do pamieci RAM? I w momencie gdy ta pamiec spadnie do 0 proces kopiowania strasznie zwalnia (na WinME mam 1,5 minuty, a tu wychodzi ponad 3).

Na zakonczenie dziekuje wszystkim za odpowiedzi łikendowe i za te przyszle. :-)))

P.S.
Przy okazji, po zabawach WinXP i Win2000 chyba jednak zostane przy Win2000... fajnie stabilny i brak tych wszystkich wodotryskow z XP. :-)))

Socjalizm to ustrój, który
bohatersko walczy z problemami
nieznanymi w innych ustrojach

  1. Ad. 2 - ten ftp działa jak nie zapomnę go włączyć po restarcie ... , Nero 17/12/01 16:55
    teraz jest on, i tak pewnie zostanie do jutra do godziny 8.00

    GG:344842

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL