Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 116013 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Plyta pod P4 lepiej SIS czy VIA? , mk04 20/12/01 15:56
Chce zakupic ECSa i z SISem jest drozsza o 30zl (500).

  1. Zastano się dobrze! , sebtar 20/12/01 16:46
    Ja wyznaję zasadę > Intel + Intel = dobrze, AMD + VIA = dobrze, Intel + VIA (SIS, ALI itp.) = kiła. Potwierdzone doświadczalnie na wielu PII/Celeronach/PIII, na P4 jednak nie miałem okazji, ale można przypuszczać że będzie tak samo...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. i tu sie troche mylisz !! , robert71 20/12/01 20:55
      SIS645 jest bardzo dobrym chipsetem .A nawet VIA jest lepsza (czytaj szybsza) od 845 D, a za zaoszczedzone pieniadze masz o 200 MHz szybszy procek.

      *** ********** *** ** ******* *******.

      1. Pozyjemy, zobaczymy , sebtar 20/12/01 21:34
        jakie jeszcze będą z tym kłopoty :)

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

        1. jak na razie to nie zauwazylem , robert71 20/12/01 21:43
          zadnych problemow i mam nadzieje ze nie bedzie.

          *** ********** *** ** ******* *******.

  2. poszukaj na SISie ale moze , robert71 20/12/01 21:07
    jak Ci sie uda to kup innego producenta ,no chyba ze nie chcesz krecic proca.Sam kiedys patrzylem sceptycznie (mialem zawsze tylko intele) na wszystkie wynalazki nie intelowe pod procki intela (via apollo ,to samo pro,BXcel, ) i nie wiem jak VIA (bo nie testowalem) ale sis tu sie postaral i jak na ten moment jest duza konkurencja dla i845d (szybszy).
    Złozylem 3 zestawy na p4 + ECS p4s5a i pracuja bezproblemowo (jeden u mnie w domu).Na 98 i ME musisz zainstalowac tylko jeden sterownik (SIS agp) ale bez niego tez chodzi tylko mniejsza wydajnosc ,a na XP nic nie trzeba instalowac .Aha , no i nie musisz miec zasilacza ATX 2 ,czyli z dodatkowymi wtyczkami bo ECS dziala na standardowym ATX.

    *** ********** *** ** ******* *******.

    1. To prawda , Plum 21/12/01 09:18
      ale ECS jest średnim producentem i jego płyty strasznie sieją (zakłócenia fal radiowych) co niekorzystnie odbija się na jakości dżwięku wydobywającego się z kart muzycznych .
      Również używam K7S5A i P4S5A.

      najwiekszy polski zaklad
      elektoniczny -
      fabryka lamp kineskopowych

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL