Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 4587 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zasilacz - tak sie ostatnio zastanawiam. , JE Jacaw 21/12/01 18:04
Jakie sa objawy gdy ma sie za slaby zasilacz?

Obecnie mam taka konfiguracje: Abit BE-6 v.1, c633, PixelView GF2MX (stary MX), HDD Seagate Baracuda I 27GB, HDD WD Caviar 12GB, CD'k Teac x32, CD-RW Teac 512EB, SB Live 5.1
A to wszystko jest ciagniete przez zasilac 200W. I niby wszystko dobrze chodzi, oczywiscie drobne zwisy sie zdarzaja (ale przy Windowsach to chyba normalka).

Ale karta graficzna nie chce isc na podkreconej szynie, toleruje jedynie AGP 66MHz, a bledy w wyswietlaniu sa juz nawet przy 75MHz (oczywiscie karta pracuje w trybie AGPx2). Do tej pory caly czas uwazalem, ze po prostu trafilem na slaby model karty, ale tak mi przyszlo wlasnie do glowy, ze to moze po prostu zbyt slaby zasilacz, co o tym myslicie?

Z gory dziekuje za wszelkie sugestie i pomoc.

Socjalizm to ustrój, który
bohatersko walczy z problemami
nieznanymi w innych ustrojach

  1. Uzupelnienie... , JE Jacaw 21/12/01 18:34
    ...zapomnialem dodac, ze do tego 256MB RAM i dodatkowy wentylator na grafice.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  2. eeee nie , deadly 21/12/01 20:36
    mam prolinka PixelView GF2MX, takiego jak Ty i idzie nawet na magistrali 150 AGPx2 i z tego 2/3. Moim zdaniem to proc nie daje sie wiencej podkrecić, a i zasilacz pewno robi swoje.
    pozdro

    lubię robić nic

  3. Proponuję po prostu , Tony Soprano 21/12/01 20:40
    sprawdzić jakie masz odchylenia od normy (napięc of koz :-]] )
    i wyciągnąć wnioski, :)
    Po,

  4. Zmien obudowe i wszystko bedzie OK:))) , speed 21/12/01 21:44
    Tak powaznie to rzeczywiscie masz sporo jak na 200W zasilacz biorac pod uwage ze krecisz proca to 250W powinien byc norma. Zwisy pewnie wystepuja jak w jednym czasie wszystkie uzadzenia probuja pracowac. A Winda 98 nie musi sie wieszac . Wesolych swiat.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL