Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 15:49
 » KHot 15:48
 » ili@s 15:41
 » soyo 15:36
 » dugi 15:30
 » Promilus 15:30
 » marek_m 15:05
 » JE Jacaw 15:04
 » rooter666 15:03
 » Pietka 14:51
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » dulik 13:59

 Dzisiaj przeczytano
 34185 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

DDR2100 a DDR2700 , Yorg 22/12/01 21:57
Witam boardowiczow.
Pytanie brzmi:
Czy da sie na plycie obslugujacej DDR2100 (Epox 8kha+) wstwić moduły DDR2700? Pytam bo znajomy stwierdzil, ze gdzies wyczytal (wiem ze brzim to jak bajka w stylu: za 7 gorami, za 7 lasami) ze do obslugi DDR2700 potrzebne jest inne napiecie i na mojej plycie moge miec tylko DDR2100.
Z gory dzieki za odpowiedz

GG: 1706185
lub komórka :)

  1. a przypadkiem , speed 22/12/01 22:31
    gumy w majtkach nie trzeba miec trzy-zylowej:)))))))))))))))))))
    Mozesz uzywac oczywiscie jak dostaniesz orginalna PC2700 pracujaca na 166Mhz. wiekszosc tej ktora teraz niby nazywa sie PC2700 (sprzedawana jest jako PC2700) to nic innego jak zwykla PC2100 recznie selekcjonowana 7ns. Orginal PC2700 ma chipy 6 lub 5 ns zapamietaj tylko to i wystarczy.

    1. Jak juz mowilem , Yorg 22/12/01 23:06
      "znajomy stwierdzil, ze gdzies wyczytal (wiem ze brzmi to jak bajka w stylu: za 7 gorami, za 7 lasami)"
      A ze niezbyt mu uwierzylem to zapytalem boardowiczow. Tak czy inaczej poczekam na troche wiecej opini (o ile takowe beda :( )

      GG: 1706185
      lub komórka :)

  2. Beda chodzic , Pasza 23/12/01 09:04
    Czego niedowierzasz
    Sa zasilane PC 2100 2,5v PC 2700 tez 2,5 ale niewszyskie
    bylo info ze APACER robi koski PC 2700 troszke mniejsze o napieciu 2,3 V.
    Ale to zaden problem bo obecnie kazdy co kreci FSB podbija napiecie z 2,5v na 2,7~2,9v.

    Pasza...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL