Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36

 Dzisiaj przeczytano
 47478 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Athlon 750@900 a zywotnosc proca ... , pachus 8/05/01 12:23
Dziala bez zarzutow od paru miechow na ustawieniach (100x9.0) ...
Ale wiekszosc wypowiada mi , ze moj proc pojdzie sie je...c za niecale 2 latka .. Czy to prawda ? Troche sie przerazilem . W koncu dalem za niego kupe kasy !

  1. za 2 latka , McArra 8/05/01 12:31
    bedzie warty 50PLN wiec w czym problem?

    ---McArra---

  2. moze padnie ... , Yoghurt 8/05/01 12:34
    za tydzien a moze za uhuhu. Ja mialem celka 366@600 czyli duzo mocniej wyzylowany niz twoj athlon i on chodzi juz 2 latka bez zajakniecia (jest teraz mocno meczonym"serverem" i zerow zwisow). Ale to czy on padnie jutro czy jeszcze bedzie dziala pare latek to wie tylko Najwyzszy. Wszystko sie kiedys psuje... teoretycznie krecone procki szybciej niz te nie krecone ale jak wiadomo w praktyce bywa roznie

    root is a state of mind

  3. eh... , Koziol 8/05/01 22:48
    Glowny problem ro cieplo. Im wiecej ciepla z procesora odprowadzsz tym dluzej bedzie zyl - to tak w skrocie. Pozatym jesli nie przesadzales z napieciem to powinien byc looz.
    Zakladajac ze podkrecanie takie jak zrobiles moze skrocic zywot procesora o polowe - AMD wypowiadalo sie kiedys ze ich procki co najmniej 10 lat msuza chodzic. A za 5 lat to zmienisz procesor 5 razy (w zaleznosci od kraprysow) Chyba ze zbierasz krecone procki :) Ale mnie zbieranie np. komputerow P100 kreconych na P120 nie daje satysfakcji :)

    GG : 1515425
    ICQ : 19922002
    *CMOK*

  4. Mam takie fajne có¶ (MC-1206)... , Umek 8/05/01 23:23
    ten kto się tym zajmował jaki¶ czas temu ten wie.
    Jest to układ zegara i działa już chyba z 10 latek i to więcej czasu (bo prawie bez przerwy), bez chłodzenia ale bez kręcenia ale z drugiej strony układ jest produkcji polskiej.
    I co? Miał wysi±¶ć po kilku latach ale jako¶ nie chce - 23:19 i nie chce być inaczej...
    Także całe to gadanie o żywotno¶ci to bym zbagatelizował...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL