Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37637 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

glosniki i scandisk:-) , marta 23/12/01 21:23
Znow mam problem, a nawet dwa...
pierwszy to buczacy drugi glosnik, kupilam nowy kabel miedzy glosnikami /mono jack/ i na chwile zagral a potem znow zaczal buczec, to jest drugi glosnik, nie ten, do ktorego dochodzi kabel z karty dzwiekowej, glosniki to samsung, takie jak kielichy, tak jakby kabelek sie przepalal? dlaczego przez chwile gra a potem buuuu... /teraz to ja bucze:-)/
drugi moj problem to dysk a raczej jeden katalog na nim, bardzo dla mnie wazny, system nie moze czytac z niego, scandisk nie moze naprawic, jakies bledy w alokacji. Moze jest jakis programik, skuteczniejszy od scandisku pod win98? zalezy mi na tym co jest w tym katalogu, scandisk podaje, ze to jakies 1,5 GB

PS
czy u Was tez jest tak pieknie zasypane wszystko sniegiem?
ja mieszkam pod Warszawa
pozdrawiam wszystkich czytajacych
Marta

marta

  1. Droga Marto , helmut 24/12/01 00:51
    Jeśli chodzi o dysk to spróbuj nortonem disk doctorem (ndd) - jeśli to nie pomoże to już albo tiramisu , albo coś podobnego ...
    A tak w ogóle to widać coś pod dosem?

    Ctrl - Alt - helmut - delete

    1. Właśnie , Bergerac 24/12/01 18:25
      Jeżeli pod dosem też kłopoty, to pp masz bady...
      A głośniki - dociśnij kartę w slocie, pogmeraj przy wtyku/gniazdku przy grającej muzyce - krótko mówiąc przed oddaniem do serwisu wyeliminuj ew. przyczyny mechaniczne.

      Barbossa: You're supposed to be dead!
      Jack Sparrow: Am I not?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL