Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » Star-Ga-T 16:56

 Dzisiaj przeczytano
 41031 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

SB Live! pod Windows 2000/XP , LesLesLes 25/12/01 23:03
SB 4.1 i 5.1.
Czy zakup jednej z tych kart i której będzie najlepszy pod Windows XP/2000 ?
Jeśli ktoś dobrze skonfigurował SB Live! 5.1 pod Windows XP, to proszę o opis (po kolei - jakie stery, skąd oprog. itd.).
Z góry serdecznie dziękuję!!!

Epox 8RDA3+; AMD Barton2500+
(@10,5*200=2,1Ghz); TwinMos
2*256MB Dual 400Mhz; WDC80GB JB

  1. A co masz na mysli... , Doczu 26/12/01 08:29
    Piszac dobrze skonfigurowal ?

    1. A no... , LesLesLes 26/12/01 11:01
      ...że działa wszystko jak należy, nie ma jakichś zakłóceń w postaci przerywania odgrywanego dźwięku, skrzeczenia, gry dobrze rozpoznają EAX, nic się nie wiesza, nie ma BSODów spowodowanych złym sterownikem do Live'a itd.

      Epox 8RDA3+; AMD Barton2500+
      (@10,5*200=2,1Ghz); TwinMos
      2*256MB Dual 400Mhz; WDC80GB JB

      1. Ja szczerze powiedziawszy , Doczu 27/12/01 07:58
        nie mialem klopotoow pod W2K 98 SE i XP tak z Live 5.1 jak i Live 1024, wiec spokojnie moge ci polecic 5.1, jako ze cena jest atrakcyjna.

        1. Spoko... , LesLesLes 27/12/01 11:38
          ale... jak po kolei instalowales sterowniki pod Windows XP, żeby wszystko działało jak należy ?

          Epox 8RDA3+; AMD Barton2500+
          (@10,5*200=2,1Ghz); TwinMos
          2*256MB Dual 400Mhz; WDC80GB JB

          1. Kurna nie pamietam , Doczu 27/12/01 19:05
            ale najpierw instaluje Via 4in1, potem DX, potem stery do grafy, i potem Live.

  2. ARCHIWUM!!!! , PKort 26/12/01 10:24
    Tam jest dużo na ten temat.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL