Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » Star-Ga-T 16:56

 Dzisiaj przeczytano
 41311 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

:-)))JOKE!!Mnie powalił!!! , ZGreG 25/12/01 23:46
Jw.
*****
Mały Jaś z przyczyn oczywistych mieszkał w Wariatkowie. Codziennie zasiadał przed oknem i oddawał się „kontemplacji” świata zewnętrznego, widzianego w ten sposób. Tak spędzał –zupełnie nieszkodliwie – całe dnie, nie odzywając się, nie zwracając uwagi na innych. Któregoś dnia zauważył jak ogrodnik coś robi na grządce przed jego oknem. Długo mu się przyglądał aż w końcu zapytał:
-A tso pan tam rhobi?
-Pielę i nawoże truskawki
-Uahaaaa
Po dziesięciu minutach Jaś znowu pyta:
-A tso pan tam rhobi?
-Nawożę truskawki! – odpowiedział ogrodnik.
-Aaaahaaa.
Minęło kolejne dziesięć minut i Jasiu pyta:
- Co pan tam rhobi?
- Nawożę TRUSKAWKI!! – odparł lekko zniecierpliwiony ogrodnik.
- Aaahaaa!! A mosze mi pan tak wytłumaczyć szebym wiedział o tso chodzi?
Ogrodnik postanowił wyjaśnić co robi:
- Biorę i posypuję truskawki gówienkiem! Rozumiesz?
- Ahaaa!! A ja posypuję cukrem, ale niech się pan nie martwi - ja jestem popierdolony!

podpis?
jaki podpis!

  1. heheheheh:)))))))) , Karas 25/12/01 23:51
    Dobre, naprawde dobre!!!!!! No to my wszyscy jestesmy popierd$#eni jak Jasiu!!!! Musze isc do psychologa!!!

    Conspiracy Theory...

  2. :))))) , BSCooL 26/12/01 01:33
    Nie ma jak joke przed snem :)

  3. Yabadabaduuuu :)))))))) , DJopek 26/12/01 09:40
    Świetny :))))))

  4. Dobre :-)) , NimnuL-Redakcja 26/12/01 10:40
    ....

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  5. stare, ale jare , josh 26/12/01 19:05
    dobrze sobie przypomniec stary kawal :-)))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL