Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » MARC 20:18
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38
 » Wedelek 18:28

 Dzisiaj przeczytano
 46633 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Moj 3Com 905b w W2000 działa jako 10mb - POMOCY! , Muchomor 26/12/01 19:24
Mam dwa systemy 98se i W2k. W w98se nie bylo problemu jest 100. W W2000, dopiero dzis na switchu zauwazylem przelacza sie na 10mb. Wykryta jest poprawnie jako:
3Com EtherLink XL 10/100 TX NIC (3c905b).
I co z tego i tak robi po swojemu. W98 jest setka a za chwile w w2k sie ladnie przelacza na 10. Niestety nie moge odpalic 3c90xcfg.exe z poziomu dosu (jakis hardware error) wiec nie wiem czy sa tam jakies specjalne ustawienia, ktore moga to regulowac. Nie pamietam jak to wygladalo dla tej karty, ale chyba nic specjalnego nie bylo. Jesli ktos mial taki problem i potrafi konkretnie pomoc to bede wdzieczny.

Stary Grzyb :-) Pozdrawia
Boardowiczów

  1. jesli masz amd , Druzil 26/12/01 20:01
    to ustaw predkosc zegara na 500 mhz, wtedy odpali ci sie 3c90xcfg.exe
    Wiem bo sprawdzalem, inaczej jest jakis runtime error

    1. zapomnialem , Druzil 26/12/01 20:05
      dodac ze trzeba miec odblokowany mnoznik :)

    2. Nic z tego Druzil mam PIII500 , Muchomor 26/12/01 20:30
      stary dobry Coppermine, w dodatku od dluzszego czasu w ogole nie krecony. Plytka to Cusl2. Ale czy rzeczywiscie jest po co odplalac 3c90xcfg?

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

  2. ja bym , Druzil 26/12/01 22:43
    tam zajrzal, moze wyskoczy jakis blad.

    Jesli p3 to ustaw szyne 66, wtedy bedziesz mial duzo wolniejszy procek i moze setup sie odpali.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL