Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 20:20
 » MARC 20:18
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38

 Dzisiaj przeczytano
 47006 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

kt133 i Athlon z szyna 266 , glewik 27/12/01 01:22
Mam takowa plyte i sie zastanawiam czy jest mozliwe aby procek typu Athlon 1.4 ghz poszedl z nia.
Ta konfigurcja miala by dzialac nie za dlulgo czyli jakis miesiac moze dwa no najdlaej 3 az do uzbirania na plyte.
Wiem ze kt133 ma szyne 200 MHz wiec na 266 nie pojdzie ale moze procek bedzie chodzil 1.1 ghz zamiast 1.4 ????

Pełnie bytu osiągniemy w nicości
istenienia. /glewik

  1. jaka plyta??? , c@pricornus 27/12/01 01:26
    dasz max. mnoznik i pojdzie, choc wiesc gminna niesie, ze niektore kt133 pojda na magistrali 133MHz... a moze twoje mobo ma mnoznik 14x100??? tak czy inaczej proc tobie pojdzie...

    1011111110101010010110100
    www.cert-clan.com

    1. Problem bo to ECS , glewik 27/12/01 01:41
      I niema mozliewosci zmian mnoznika.
      Wiec pojdzie czy nie ?

      Pełnie bytu osiągniemy w nicości
      istenienia. /glewik

      1. na gsb 100 mhz powinno pojsc , McKania 27/12/01 11:46
        jw.

        config: skóra, fura i coreDuo ;)

        1. fsb oczywiscie:) , McKania 27/12/01 11:48
          jw.

          config: skóra, fura i coreDuo ;)

  2. wdg.mnie jest tak : , Luk 27/12/01 22:27
    też mnie interesuje ten problem,bo mam płytę Abit KT7 (chipset kt133), ale na mojej płycie mogę ustawiać mnożnik , ale : Athlon 1400MHz=10.5x133 , czyli standardowy mnożnik 10.5 na Twojej płycie będzie 1050MHz standardowo, chyba że podkręcisz FSB ... a u mnie jest dziwna sprawa,bo mogę ustawić mnożnik i dwa ostatnie to 12 i 12above (co to oznacza?) i dlatego zastanawiam się co będzie jak wybiorę to 12above dla odblokowanego Athlona 1.4 ...? kupić go,aby to sprawdzić ...?

    https://puzzlelogic.pl

    1. ... , Luk 28/12/01 04:22
      eehhh przyjrzałem się temu dokładniej...najnowszy bios ma wsparcie dla Athlona 1.4 (266) ; podejrzewam,że w Twojej płycie jest tak samo....choć nie wiem na ile solidne jest ECS...

      https://puzzlelogic.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL