Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36

 Dzisiaj przeczytano
 47753 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Giants stuff? , DirT 8/05/01 20:22
Mam takie pytanko odnośnie tej legendarnej gry którą nabyłem dzisaj z extragry otóż rozczarował mnie odrobine engine tej gry tzn jego wydajność i interesuje mnie czy jest jakieś rozwiązanie na mój problem , właściwie to chodzi o to czy żałosny momentami framerate (ok 15-18 fps) można jakoś zlikwidować bo jest on dokładnie taki sam w low i high detail i we wszystkich rozdzielczościach (nawet w 640*480 tak samo jak w 1024*768)
mam mx-a i celka667@833

  1. a jaka grafika? , burz 8/05/01 21:41
    bo tez dzis nabylem i jest OK, 1024*32bit. Moja karta to V5500.
    burz

    ___

    1. Gf2mx , DirT 8/05/01 22:11
      a klatki sprawdzam przez wpisanie "fr" po naciśnięciu t

      1. coz , burz 10/05/01 00:18
        chyba faktycznie Twoj zestaw wiecej nie wydoli. U mnie jest przecietnie mocne 33 fps, momentami do 50, a minimum to jakies 23-4. Mam wszystko na max, 1024*32bit (PIII@933 no i woodziak). Prawde mowiac, to da sie nawet grac (przy takich ustawiniach ekranu jw.) na FSSAx2 - wtedy wyglada jeszcze ladniej, nie mowiac o x4 - ale wtedy chruuuupie.
        A propos: czy wszystko biega ci bez problemu? Bo u mnie potrafi wyskoczyc bez ostrzezenia na pulpit Win...:(((
        pozdro.

        ___

        1. a sprawdź to , DirT 10/05/01 00:46
          na planszach tych pionków meksów (czy jakoś tak) to luz mam tak ok 30 40 fps (btw max mam 50 i stop więcej nie pokazuje ale to widocznie limit gry) ale jak włącze te plansze kabuto to mam ok 15-20 fps sprawdź czy tez ci sie tak dzieje
          dodatkowe plansze uruchom wpisując po T allmissionsaregoodtogo
          u mnie jak narazie gra jest stabilna i nie wywaliła mi sie ani razu na pulpit

          1. no i , burz 10/05/01 22:45
            wyglada to tak (kabuto): faktycznie, pomiar fps troszke spada (ale nie tak drastycznie, jak mowisz), lecz tak naprawde, to podczas gry tego sie nie odczuwa... A na pewno nie maja a to wplywu wieksze przestrzenie.
            Moze ten pomiar w Giantach jest troszke skaszaniony???
            burz

            ___

  2. na mx'ie widze takie rozw. , coon 8/05/01 23:05
    16 bit kolor i rozdzialka do 800x600. I upewnij sie, ze antyalias wylaczony. A taka ilosc fps'ow to calkiem sporo jak na celka i mx'a ;> (BTW u mnie na TB900 i GF2 oraz 256 (nie to zebym sie chwalil...:) ramoof Dzajantsy momentami chrupsona zalapuja:)
    pozdr.

    1. niestety , DirT 9/05/01 01:24
      moge grać w 1024*768 lub 640*480 i zawsze mam taką samą ilość fps-ów tzn troch więcej przestrzeni i mam ok 17-18 fps i nie mówie tu o chrupaniu po twardzielu bo z 256mega ramu to sie raczej nie zdaża mówie tu o tym że gra nie należy do najpłynniej chodących czyli to raczej wydajność engina bo tak samo chodzi bez względu na liczbe detali jaką mu zapodam

  3. Sprubuj na tej stronce cos poczytac:) , konto-usuniete1 9/05/01 08:40
    http://www.3dspotlight.com/...s/giants/index.shtml
    Sam tych trickow nie probowalem ale moze cos pomoze.
    Powodzenia

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL