Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47

 Dzisiaj przeczytano
 53058 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Grafa i tunerek... , kostek8 27/12/01 15:13
Komp zawiera tunerek jak±¶ supermultimedię (tanie badziewie, leciwe już).
Ponieważ nadażyła się okazja upgradu, wiec i740 wypadł z kompa a na jego miejsce zawędrowała rivka M64. Problem tradycyjny to brak overlayu na M64 na najsympatyczniejszych driverach wg. mnie czyli 22.50. Ogl±danie tv przy użyciu opcji "preview" zamiast overlay to slideshow...
Co ciekawe na oryginalnych sterach z WinMe karta działa z overlayem.
Ogólnie rzecz biorać ponieważ nie chce mi się testować (bo komp stoi w pracy i jest dosyć często używany) które stery zainstalować ? Nie mam nic do tych z millenium ale (no może wolfik nie chodzi z braku opengl standardowo w pakiecie) ale wydaje mi się że inne s± szybsze...

  1. No wiec tak... , JE Jacaw 27/12/01 15:39
    ...mialem kiedys ten sam problem i rozwiazania sa dwa:
    1. Odpowiednie sterowniki (niestety juz nie pamietam jakie)
    2. Zrobic mala korekte rejestru... tylko, ze tu tez mnie pamiec zawodzi, pamietam, ze gdzies trzeba bylo w rejestrze przy (chyba) Overlaymode (jakos tak) zmienic wartosc z "0" na "1".

    Moze ktos z boardowiczow pamieta bardziej szczegolowo gdzie to bylo... mi sie kolacze, ze to bylo chyba gdzies w "CurrentControlSet", ale glowy nie dam.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  2. zainstaluj moretv 3.50... , wektor 27/12/01 15:51
    nie bedziesz musial nawet instalowac sterownikow do karty TV.

    wektor
    wektor81@wp.pl
    GG: 693139

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL