Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47

 Dzisiaj przeczytano
 53105 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

DivX & DVD , pinio 27/12/01 17:56
Witam
Czy filmy w powyższych formatach mogą iść na amd k6-2 333MHz, 196 ram, riva tnt m64 32 mb, asus tx-97e

  1. cienko bedzie , Meteor 27/12/01 18:51
    na minimum szczegolow owszem i w niskiej rodzielczosci (800x600)

    Tak, naleze do grupy trzymajacych
    kierownice i jestem z tego dumny!
    Pzdr. Univega,Author&Meteor

  2. Powinno pojsc ... , NimnuL-Redakcja 27/12/01 19:02
    u mnie na PII266 + 64MB RAM + TNT2 M64 szlo bez problemu (lekko mycha skakala, ale filmy byly plynne) ...
    Wczesniej mialem ATI Rage Pro 8MB i musze przyznac, ze DVD szlo lepiej :-)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  3. a wedlug mnie... , wektor 27/12/01 20:38
    bo mialem juz podobny sprzet (k6-2 333 (112x3) 128MB Ati rage magnum) ani jedno ani drugie nie bedzie szlo plynnie. Moze w detalach na minimum pojdzie divx i to przy filmach w niskiej rozdzielczosci (ok 600x300) ale DVD wedlug mnie bez szans. M64 tnt nie ma praktycznie zadnego wsparcia dla DVD. Jesli zalezy Tobie na DVD zmien karte na ATI.

    wektor
    wektor81@wp.pl
    GG: 693139

    1. no coz... , Holek 28/12/01 11:20
      musze napisac ze jesli chodzilo o K6-2 to mimo, ze to "podobny sprzet" to tutaj podobienstwa sie koncza. Nie wiem czym to spowodowane... ale na moim PII266 DivX biegal, a u kumpla - wlasnie na K6-2 300 - NIE! Chodzi o te same filmy i nie bylo mowy o kombinowaniu z detalami...

      "...here I am on The Road again..."

      1. dokładnie , GULIwer 28/12/01 11:39
        miałem cela 300A + 64MB ramu i divxy chodziły spox nawet te z wysoką jakością, ale miałem mo'bo na BXie, te mo'bo po K6 były jakies takie niespecjalne :((

        I'm only noise on wires

        1. To prawda ... , NimnuL-Redakcja 28/12/01 18:46
          kolega ma do teraz K6-2 350 + 96RAM + 8MB S3 trio (chyba) i niestety slabo jezdzi - u mnie na w/w sprzecie z ATI na pokladzie bylo znacznie lepiej ... a mobo mialem jakis Epox ale nie wiem czy na BX .. kiedys sie nie znalem :-)

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

  4. a jakim programem , Hakkatuka 30/12/01 02:02
    to ogladasz? poprobuj roznych.

    Bano

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL